Volvo Trucks – Vítejte na stránkách nových pracovních příležitostí

Společnost Volvo, jeden z největších výrobců těžkých nákladních vozů a vznětových motorů, byla založena v roce 1927. Naše produkty jsou prodávány ve více než 130 zemích a zaměstnáváme přes 20 000 zaměstnanců.

V České republice pracuje pro společnost Volvo Group Czech Republic již téměř 200 zaměstnanců. Našim zákazníkům poskytujeme kompletní dopravní řešení pod jednou střechou – prodej nových a použitých trucků, financování, servis a údržbu a prodej náhradních dílů.

Naše společnost je mezinárodní firmou, která nabízí svým zaměstnancům zajímavé pracovní podmínky, dynamický kolektiv i kariérní postup.

Na druhou stranu očekáváme kvalifikované a odborně vzdělané lidi, kteří mají zájem o nové technologie i další rozvoj. Pokud máte zájem pracovat v našem týmu, neváhejte a kontaktujte naše oddělení lidských zdrojů. Zašlete nám svůj životopis v českém ( popř. i v anglickém) jazyce. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla ve výběrovém řízení dána přednost jinému uchazeči.


Kontakt:
Volvo Group Czech Republic, s.r.o.
Personální oddělení
Obchodní 109, Čestlice
251 01, Říčany u Prahy

E-mail: jobs.cz@volvo.com

Poskytnutím osobních údajů v zaslaném životopise společnosti Volvo Group Czech Republic, s.r.o. dáváte souhlas s jejich zpracováním a uchováním v personální databázi na dobu do odvolání a to za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Současně potvrzujete, že zaslané osobní údaje v životopise jsou pravdivé a přesné.