Originální náhradní díly Volvo

Aby vozidlo vždy plnilo svou práci.

Při návrhu a sestavování nákladních vozidel Volvo je kladen důraz na kvalitu i detaily. Po převzetí svého nového vozu se můžete spolehnout, že jeho výkon i spolehlivost jsou na maximální úrovni. Byla by škoda se o tyto přednosti připravit.

Pokud budete používat originální náhradní díly Volvo, vozidlo si zachová špičkovou provozuschopnost i nadále, takže vám bude vydělávat. Přesné vyladění celé soustavy, díky kterému udržíte spotřebu paliva a tvorbu zplodin na nejnižší možné úrovni, zaručí jen díly se správnými parametry. Použitím originálních náhradních dílů tedy přispějete k maximální provozuschopnosti a nejrychlejší návratnosti investice do vozidla.


Originální kvalita podpořená nejnovějšími znalostmi

Originální kvalita podpořená nejnovějšími znalostmi.

Při servisu používáme výhradně originální náhradní díly Volvo. Všechny práce jsou prováděny důkladně vyškolenými techniky, kteří neustále zdokonalují své schopnosti a vědomosti, aby si udrželi krok s probíhajícím technickým vývojem. Naše servisy mají k dispozici účinné diagnostické vybavení, rozsáhlé databáze, celou řadu speciálních nástrojů a nejaktuálnější verzi dílenské literatury. Když se svým vozidlem navštívíte některý ze servisů Volvo, vždy vás předem informujeme o tom, jaké práce by měly být provedeny a kdy bude vozidlo připraveno k vyzvednutí.

Správné díly

Správné díly.
Ve správném čase na správném místě.

Společnost Volvo Truck působí na 140 trzích prostřednictvím zavedené sítě kvalitních servisů. K dispozici je více než 100 000 dílů značky Volvo. Využíváme pokročilý logistický systém, díky kterému se potřebné náhradní díly snadno a rychle dostanou k příslušnému servisu Volvo, aby pro vás byly včas připraveny. Kromě toho garantujeme, že pro každé vozidlo budeme důležité náhradní díly vyrábět ještě alespoň 15 let poté, co byla ukončena výroba daného modelu. O provozuschopnost svého vozidla se tak vůbec nemusíte strachovat.

Vždy dostanete plnohodnotné zboží

Vždy dostanete plnohodnotné zboží.

Rozdíl mezi kvalitním a špatným výrobkem nespočívá jen ve vzhledu. Rozdíly v materiálech či přípustné odchylky sice pohledem nespatříte, ale na celkovou životnost vozidla mají ohromný vliv. Všechny naše díly podstoupily rozsáhlé testování, takže se můžete spolehnout na jejich výdrž i kompatibilitu s ostatními díly Volvo. Proto můžeme s jistotou prohlásit, že se nákup originálních náhradních dílů Volvo vyplatí. Budete moci těžit z jejich prvotřídní kvality a bezchybné interakce s ostatními součástmi vozidla. Další výhodou je záruka poskytovaná společností Volvo, která pokrývá jak samotné náhradní díly, tak práci a následné poškození.