Smlouva Volvo Silver

Se smlouvou Volvo Silver vás nečekají drahá překvapení.

Smlouva Volvo Silver zahrnuje veškerou preventivní údržbu, servisní plán pro vaše nákladní vozidlo a navíc také všechny opravy hnacího ústrojí. Díky tomu se můžete věnovat své činnosti bez obav z nežádoucích vysokých nákladů na opravy.

Opravy hnacího ústrojí jsou v ceně

Bez obav – opravy hnacího ústrojí jsou v ceně

Se smlouvou Volvo Silver můžete být v klidu. Součástky a opravy hnacího ústrojí jsou v ceně, takže se vyhnete situacím, které by se jinak mohly dost prodražit.

Nejlepší technici

Využíváme jen nejlepší techniky

Abychom mohli zaručit, že váš nákladní vozidlo bude vždy ve špičkovém stavu, využíváme jen certifikované techniky, kteří vědí vše o nejnovějších technologiích včetně složité elektroniky. Používají výhradně originální náhradní díly Volvo a mají přístup ke všem speciálním nástrojům a dílům, které jsou zapotřebí pro odvedení vynikající a rychlé práce.

Servis ve správnou chvíli

Servis provádíme vždy ve správnou chvíli

Díky servisnímu plánu s domluvenými daty bude vaše vozidlo vždy v dobrém stavu. Zavoláme vám a provedeme servis a všechny potřebné zásahy, které zajistí provozuschopnost a funkčnost vašeho nákladního vozidla. Samozřejmě pracujeme mimo vaši pracovní dobu, takže nijak nenarušíme váš provoz. Zároveň jsme vám k dispozici nonstop pro případ nečekaných událostí.

Udržíme vaše vozidlo ve špičkové formě

Udržíme vaše vozidlo ve špičkové formě

Veškerý servis a opravy probíhají tak, aby to nenarušilo váš provoz. Díky těmto plánovaným odstávkám bude vaše vozidlo vždy k dispozici, když ho budete potřebovat. Vy tak snáze splníte, co jste slíbili, a můžete se soustředit na rozvíjení ziskovějšího firmy.

Ušetříte čas, práci i peníze

Ušetříte čas, práci i peníze

Načasování i rozsah smlouvy vám přizpůsobíme na míru. Záležitosti spojené se servisem tedy nebudou vyžadovat tolik času a pozornosti. Navíc veškeré náklady na údržbu, servis a opravy hnacího ústrojí budete znát dopředu, takže nad nimi budete mít lepší kontrolu. A celkové náklady na vlastnictví se sníží, protože nákladní vozidlo bude fungovat hladce a s minimem prostojů.

Chcete se poradit, jaká servisní smlouva je pro vás nejvhodnější? Obraťte se na svůj domovský servis Volvo Trucks.