Systém Dynafleet – odhalení skrytých zisků

Systém Dynafleet – odhalení skrytých zisků

Přesnost. To je podstata celého systému pro správu vozového parku Dynafleet od společnosti Volvo Trucks. V libovolném okamžiku si můžete zobrazit přesnou polohu a stav svých kamionů a řidičů. Co je ale ještě lepší, tento informační systém vám také přesně ukáže, které oblasti můžete zlepšit, abyste docílili vyšší rentability. A díky čtyřem službám, které systém Dynafleet poskytuje, se to skutečně stane. Můžeme začít?

Už žádné plýtvání palivem

Už žádné plýtvání palivem

Víte, s jakou spotřebou paliva vaši řidiči jezdí? A proč jeden jezdí daleko úsporněji, než druhý? Služba Fuel & Environment (palivo a životní prostředí) vám ušetří hodně času. Analyzuje data o vozidlech a řidičích a pomáhá nalézt způsoby, jak snížit náklady na palivo i emise.
Další informace o službě Fuel & Environment

Snadné sledování činnosti řidičů v čase

Snadné sledování činnosti řidičů v čase

Tak snadné, jak je potřeba. Systém Dynafleet umožňuje získat trvalý přehled o činnostech řidičů. Budete dokonce v předstihu dostávat výstrahy, abyste zabezpečili dodržování zákonných předpisů upravujících časový režim profesionálních řidičů. Automatické stahování dat z tachografů vám navíc ulehčí od velkého množství ruční práce a administrativy.
Další informace o časovém režimu řidičů

Naplánování tras všech vozidel

Naplánování tras všech vozidel

Už žádné telefonické dotazy nebo dohady. Díky službě Positioning (sledování polohy) systému Dynafleet jsou vám veškeré informace, které bylo dříve obtížné získat, předávány v předstihu. Kde se právě kamion nachází? Kdy řidič přijede? Během dvou týdnů se budete ptát, jak jste vůbec kdy mohli bez této služby pracovat.
Další informace o službě Positioning

Nepřetržitá komunikace s řidičem

Nepřetržitá komunikace s řidičem

Provozujete dálkovou dopravu nebo potřebujete být neustále ve spojení se svými řidiči? Za měsíční paušál, který zahrnuje roaming, můžete pomocí služby Messaging (předávání zpráv) řidičům kdykoli sdělit aktuální informace o změnách v plánech, aby na ně mohli reagovat. Služba také umožňuje bezproblémovou integraci s vaším systémem evidence objednávek a umožní mu komunikovat přímo s řidiči. Jaké jsou vaše současné náklady na telefonování a datové přenosy?
Další informace o službě MessagingFuel & Environment (palivo a životní prostředí) Driver times (časy řidičů) Positioning (sledování polohy) Messaging (předávání zpráv)
Fuel & Environment (palivo a životní prostředí) Driver times (časy řidičů) Positioning (sledování polohy) Messaging (předávání zpráv)
Ukazuje, kde můžete ušetřit na nákladech na palivo. Pomáhá maximálně využít každou pracovní hodinu. Poskytuje nepřetržitý dohled nad kamiony a dodávkami. Umožňuje jednoduchou, bezpečnou a ekonomickou komunikaci.

Na co ještě čekáte?

Na co ještě čekáte?

Stačí se prostě zaregistrovat k odběru služeb, které chcete, a odebírat je libovolně dlouho. Žádné další povinnosti vám nevznikají. Poplatek je pouhých 15 EUR měsíčně na službu a kamion.