Pohodlí ve voze Volvo FMX – interiér kabiny 1

Volvo FMX

Volvo FMX je odolný pracant, kterého můžete poslat i do těch nejnáročnějších podmínek, s jakými se nákladní vozy mohou setkat. Z každé situace přitom vyjde se vztyčenou hlavou.

Celková hmotnost vozu:
18 až 48 tun

Výška podvozku:
900 až 1240 mm

Motory:
D11C: 330, 370, 410, 450 k
D13C: 380, 420, 460, 500 k

Zde se vám bude dobře sedět

Kabina je navržena tak, aby byla práce řidiče jednodušší a pohodlnější. Čtyřbodové odpružení kabiny tlumí otřesy a vibrace a vzduchově odpružená sedadla nabízejí opravdu pohodlné posezení. Sedadla lze vybavit i vytápěním a ventilací a také celou řadou různých druhů čalounění.

Za volantem jste pánem situace. Je samozřejmostí, že mají zpětná zrcátka zajišťovat dobrý výhled dozadu, u vozu Volvo FMX jsou však ještě navíc navržena tak, aby nebránila výhledu dopředu. Všechny ovládací prvky mají logické umístění a řidič na ně ze svého sedadla snadno dosáhne, takže se může plně soustředit na řízení.
 
Výběr ze tří různých kabin
Pro vůz Volvo FMX jsou k dispozici tři různé kabiny: denní kabina, spací kabina a kabina Globetrotter. Všechny jsou navrženy s ohledem na pohodlí, a to nejen při jízdě, ale také při pauzách a odpočinku. Největší pohodlí samozřejmě nabízí kabina Globetrotter s výškou ke stání, spoustou úložných prostor a možností pohodlného přenocování dvou osob.


Pakety vybavení
Chcete-li do své kabiny vnést ještě více pohodlí, k dispozici je vám celá řada volitelných doplňků. Pakety vybavení zahrnují například klimatizační jednotku, audiosystém a vylepšené nástroje. V nabídce je najdete pod položkou „Vybavení / volitelné doplňky“.