Hledat použité nákladní vozy a přívěsy

Použité nákladní vozy Volvo určené k prodeji v České republice

Vyhledávač Volvo Truck Finder představuje nejrychlejší nástroj k vyhledávání použitých nákladních vozů a přívěsů určených k prodeji v České republice.

Pomocí vyhledávače Volvo Truck Finder můžete vyhledávat použité nákladní vozy nabízené v síti značky Volvo. Nepodaří-li se vám najít správné vozidlo hned napoprvé, můžete použít funkci Vyhledávací služba, která za vás vyhledá vůz nejlépe vyhovující vašim kritériím. Je-li vámi vybraný použitý nákladní vůz na skladě, bude vám zasláno oznámení e-mailem.

Použité nákladní vozy Volvo – vždy bezpečná koupě
Zakoupení použitého nákladního vozu v síti značky Volvo v České republice a Irsku je vždy dobrým obchodním rozhodnutím, protože všechna námi nabízená vozidla prošla důkladnými technickými prohlídkami. Při zakoupení použitého nákladního vozu Volvo v naší síti získáte stejnou podporu a bude vám poskytnuto stejné servisní zajištění, jako kdybyste kupovali zcela nový vůz. To znamená, že je vždy zaručena vysoká kvalita.
Chcete-li získat další informace, obraťte se na místní zastoupení Volvo Trucks, jehož adresu můžete vyhledat pomocí nástroje Vyhledávač dealerů.

Program Vybrané použité nákladní vozy
Hledáte-li nejvyšší standard kvality a bezproblémové řešení, doporučujeme využití našich programů Vybrané použité vozy Volvo a Vybrané použité vozy Volvo+. O nabídce Vybrané použité vozy Volvo se dočtete více po kliknutí na nabídku zobrazenou vlevo.

Kontakt na oddělení použitých nákladních vozů:
Róbert Enderle - manažer oddělení použitých vozidel
tel: 724 745 506, E-mail: robert.enderle@volvo.com

Karim Idjer – prodejce použitých vozidel
tel: 724 483 204, E-mail: karim.idjer@volvo.com

Jaroslav Koporec – prodejce použitých vozidel
tel: 731 400 872, E-mail: jaroslav.koporec@volvo.com