Väikeste haiglapatsientide toetuseks!

Volvo Estonia sõprade ja Doktor Klouni ühismeeskond jookseb septembris Tallinna Maratonil väikeste haiglapatsientide terviseks juba neljandat korda. Tule ka!

Naer on imerohi, mis lõdvestab lihaseid, võitleb stressiga, loob sidemeid inimeste vahel, on toeks keerulistes olukordades, vähendab valu ja tugevdab immuunsüsteemi, parandab südame ja kopsude tööd. 

MTÜ Doktor Kloun heategevusliku projekti eesmärk ongi tuua rohkem nalja ja naeru väikeste haiglapatsientideni. Professionaalsed haiglaklounid hakkasid tööle juba 1986. aastal USA’s, ettevõtmine levis kiiresti globaalseks projektiks ning alates 2007. aastast tegutsevad Doktor Klounid iganädalaselt ja aastaringselt Tallinna Lastehaiglas, alates 2008. aastast Tartu ÜK Lastekliinikus, alates 2013. aasta kevadest Narva Haiglas ja 2014. aasta veebruarist Kuressaare Haiglas. Nende aastate jooksul on Doktor Klounide rõõmuvisiite kogenud enam kui 10840 haiglavoodis viibinud last.

Volvo Estonia on Doktor Klouni toetuslepingu aluselt toetanud juba neli aastat. Lisaks tavatoetusele koondume SEB Tallinna Maratonil ühisgrupiks, et koos sportida ja head teha: nimelt konverteerime läbitud kilomeetrid eurodeks ja annetame MTÜ'le Doktor Kloun.

Tule ka!
Volvo Estonia meeskonnaga on oodatud liituma ettevõtte töötajad, kliendid ja koostööpartnerid. Osalejad registreeritakse ühtse grupina, osalustasu vastavalt jooksuvõistluse hinnakirjale, ühtsuse demonstreerimiseks kvaliteetne jooksusärk.
Teie läbitud kilomeetrid konverteerime eurodeks ja annetame Doktor Klounile. Osalemiseks palume sellest märku anda kirjutades volvoestonia@volvo.com

Meenutusi 2013. aastast
2013. aastal kogusid jooksjad MTÜ Doktor Kloun tegutsemise toetuseks 317,7 eurot.
2013 aastal 10 kilomeetri läbijad
10

2013 aastal 21,1 kilomeetri läbijad

21