IMG

Esinduste andmebaas nutitelefonidele ja tahvelarvutitele

Volvo Trucks’ Dealer Locator rakendus nutitelefonidele aitab lihtsalt leida lähima Volvo Trucks esinduse. Rakendus andmebaasi täiendatakse pidevalt, eesmärgiks koguda sinna Volvo Trucks globaalne esindusvõrgustik.

Volvo Trucks globaalne võrgustik laieneb ja areneb pidevalt. Volvo Trucks Dealer Locator rakendus annab andmebaasile lihtsa ja kiire juurdepääsu. Kasutades nutitelefoni või tahvelarvutit omate lihtsat juurdepääsu lähima Volvo Trucks esinduse andmete kohta . Lisaks asukohale on markeeritud ka esinduste avamisajad, kontaktandmed ning juhised. Veokijuhid saavad täpsustada ka konkreetse esinduse teenustevalikut.

Rakendus Dealer Locator on väga kasutajasõbralik. Peale otsitulemuste kuvamist, saab juht helistada või kirjutada esindusse või kasutada süsteemi pakutud juhiseid kohale sõitmiseks.

Dealer Locator sisaldab hetkel umbes 1200. esinduse geograafilisi koordinaate ning andmebaasi täiendatakse pidevalt. Rakendus on hetkel suunatud Euroopa turgudele ning ei sisalda veel andmeid Põhja-Ameerika esinduste kohta. Dealer Locator rakendus sobib iPhonedele ja Android telefonidele.