Volvo originaalvaruosad

Hoiavad teie veoki teel

Teie Volvo veok on täpselt teile kavandatud ja selle konstrueerimisel on iga väikseimagi detaili juures olnud tähelepanu keskmes kvaliteet. Kui veok on uus ja esialgses seisukorras, töötab see maksimaalse jõudluse ja usaldusväärsusega. Miks mitte seda nii hoida?

Volvo originaalvaruosad aitavad teil tulu saamiseks hoida veoki teel ja töövalmis. Ideaalses kooskõlas töötavate õigete osade ja tehniliste andmetega saate säilitada veoki kütusesäästlikkust, et hoida kütusekulu ja heitkogused madalal. Kokkuvõttes on Volvo originaalvaruosad kasutuskindluse maksimeerimiseks ja tulusaima veokiomanduse saavutamiseks ülitähtsad.


Tõeline kvaliteet ja ajakohane oskusteave

Tõeline kvaliteet ja ajakohane oskusteave

Võite olla kindel, et esialgse seisukorra säilitamiseks kasutame vaid Volvo originaalosi. Kogu hooldusega tegelevad meie kõrge kvalifikatsiooniga tehnikud, keda koolitatakse pidevalt nende teadmistepagasi suurendamiseks ja uusimate tehnoloogiliste arendustega kursis olemiseks. Meie hooldustöökojad on varustatud tõhusate diagnostikasüsteemide ja andmebaasidega, eritööriistade täisvaliku ja uusima hooldusteabega. Kui teie veok saabub Volvo töökotta, teavitame teid enne tööde alustamist soovitatavast hooldusest ja sellest, millal veok on taas valmis teele asuma.

Õiged osad

Õiged osad.
Õigel ajal õiges kohas.

Volvo Trucks tegutseb rohkem kui 140 turul kvaliteetsete töökodade ja edasimüüjate hästi väljaarendatud võrgustike kaudu. Volvo pakub enam kui 100 000 varuosa. Meie kaasaegne logistikasüsteem tagab vajaliku varuosa kiire ja kerge kohaletoimetamise Volvo edasimüüja kaudu või hoolduse ajaks Volvo töökotta. Peale selle lubame, et pakume teie veoki jaoks olulisi varuosi vähemalt 15 aasta jooksul pärast konkreetse mudeli tootmise lõpetamist, et veoki maksimaalne kasutuskindlus kestaks aastaid.

Suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe

Suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe.

Suurepärase ja kehva kvaliteedi vahe ei seisne ainult välimuses. Näiteks ei näe te materjalivalikut ega tolerantse, kuid pikas perspektiivis on need väga olulised. Oleme veokiosi karmilt testinud, et tagada optimaalne jõudlus ja täiuslik sobivus teie Volvo veokiga. Seetõttu saame kindlalt väita, et Volvo originaalvaruosade kasutamisel on suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe tagatud. Võite kindel olla, et need toimivad koos veoki muude komponentidega laitmatult. Volvo garantiiga, mis katab osad, töö ja kaudsed kahjud, saate parima võimaliku kaitse.