Vahetusvaruosad

Volvo jäägu Volvoks

Hoidke Volvo veok täies töökorras Volvo vahetusvaruosade abil – see on kulusäästlik võimalus säilitada Volvo identiteet.

Vahetusvaruosad TAASTAMISPROTSESSI ajal monteeritakse tagastatud kulunud osad täielikult lahti ja hinnatakse nende seisukorda. Seejärel võetakse osast komponendid välja ja puhastatakse põhjalikult enne edasist kontrollimist. Kiiresti kuluvad komponendid (laagrid, tihendid ja harjad) asendatakse uute Volvo originaalosadega. Vajaduse korral töödeldakse komponente, et need vastaksid uusimatele tehnilistele nõuetele ja monteeritakse uuesti kokku. Seejärel katsetatakse neid toote tööomaduste kontrollimiseks veelkord. Kõik Volvo vahetusvaruosad on konkurentsivõimelise hinnaga ja neile antakse sama garantii, mis uutele Volvo originaalosadele.

 Vahetusvaruosad KUI PAIGALDATE Volvo vahetusvaruosad, on tagatud kvaliteet ja tööomadused, mida ainult Volvo suudab pakkuda. Vahetusvaruosad katsetatakse enne tehasest väljasaatmist ja neid paigaldavad Volvo tehnikud Volvo hooldustöökodades.

 

 

Volvo vahetusvaruosad taastatakse Volvo Trucksi kvaliteedinõudeid rangelt järgides ja minimaalse mõjuga keskkonnale.

 Vahetusvaruosad VAADAKE FILMI ja tutvuge, kuidas taastamisprotsess annab Volvo vahetusvaruosadele uue elu. Vaatamiseks klõpsake siia.Rääkige Volvo müügiesindajaga ja tutvuge, kuidas Volvo vahetusvaruosad aitavad teie Volvol ikka Volvoks jääda.