Volvo Action Service

Volvo Action Service - Volvo operatiivne abi

Rehv võib tühjeneda või tuuleklaas puruneda mis tahes ajal. Kuid kui see juhtub Volvo veokiga, ei jäta me Teid oma murega üksi. Kui miski katkestab Teie sõidu, ootab Volvo Action Service Teie telefonikõnet.

Me pole kunagi kaugel
Volvo Action Service on Volvo Trucks'i maanteeabiteenus, mis on teie käsutuses 24 tundi ööpäevas, 7 päeva nädalas.

Kui vajate abi, helistage Volvo Action Service numbril:

  • Hädajuhtum Eestis +372 512 5604
  • Hädajuhtum mujal Euroopas +329 255 6711

Teid ühendatakse juhtumikoordinaatoriga, kes kõneleb Teiega Teile sobivas keeles ja abistab Teid kogu juhtumi lahendamise perioodil. Vajadusel tuleb vilunud ja abivalmis Volvo Action Service tehnik Teile kohapeale appi.

Volvo Action Service hõlmab järgmist:

24/7 maanteeabi
Volvo Action Service osutab abi 24 tundi ööpäevas, 7 päeva nädalas, tuginedes meie ulatuslikule müügiesindajate ja hooldustöökodade võrgule üle kogu Euroopa.

Volvo kvalifitseeritud tehnikud
Kõik tehnikud saavad pidevalt koolitust uute toodete, hooldusmeetodite ja varustuse kohta.

Rahaline abi
Kui juhil saab raha otsa või kui tal tekib ootamatuid kulutusi, pakub Volvo operatiivhooldus rahalist hädaabi või isegi tasub juhi trahvid.

Tõlketeenus
Volvo Action Service numbril ühendust võttes saab juht valida just talle sobiva keele. Kui juht ei suuda end arusaadavaks teha, võib koordinaator olla tõlgiks tema ja politseiniku või kohaliku remonditehniku vahel.

Veoki ja haagise remont
Veoki hooldus ja remont. Samuti toetame Teid, kui Teil on probleeme haagise ja pealisehitisega või lisavarustusega, nt tagatõstuki, külmutusseadiste, jahutuse ja rehvidega (teenus valitud esindustes).

Veoki ja haagise rentimine
Kui sõidukit või haagist ei ole võimalik remontida Teie ärikohustuste täitmiseks vajalikuks tähtajaks, võib Volvo Action Service Teile rentida veoki ja/või haagise (teenus valitud esindustes).

Juhi saatmine kodumaale
Kui juht on sunnitud sõiduki maha jätma näiteks rikke, haiguse või pereprobleemide tõttu, korraldab Volvo operatiivhooldus juhi kojusaatmise.

Õigusabi
Kui juhil peaks tekkima probleeme ametivõimudega, võib Volvo operatiivhooldus korraldada õigusabi.

VAS On Call - Uue Volvo FH iseärasus
Planeerimata peatus keset "ei kusagit"? Volvo Action Service on ainult nupu vajutuse kaugusel. VAS On Call ühendab teid automaatselt operaatoriga.
Olles operaatoriga ühendust saanud on teenus kiire ja täpne, kuna operaator juba teab teie šassii ID-d, asukohta ja võimalikke veakoode. 

Volvo Action Service leping - vähem bürokraatiat
Kui teie transporditöö viib teie veokid kodust kaugele ja soovite tehniliste probleemide korral asjajamist kiirendada, siis soovitame sõlmida Volvo Action Service lepingu. Volvo Action Service lepingu sõlmimisel väheneb bürokraatia tehnilise rikke hetkel ja veok saab kiiremini teele tagasi. Lepingu soovi korral palume ühendust võtta volvoestonia@volvo.com.