Volvo Kuldleping

Kuldleping annab teie äritegevusele lisaeelise

Volvo Kuldlepinguga tagatakse maksimaalne kasutuskindlus ja täielik kontroll kulude üle, sest leping hõlmab veoki ennetavat hooldust ja remonditöid. Tulemuseks on muretu omamine ja piisav aeg keskendumaks äritegevuse maksimaalsele edendamisele.

100% kasutuskindlus garanteeritud

FH ja FM – 100% kasutuskindlus garanteeritud

Volvo FH-le ja Volvo FM-ile lubatakse 100% kasutuskindlust. See on võimalik tänu tipptasemel veokitehnoloogia ühendamisele Volvo tehnikute oskuste ja meie esinduste ulatusliku võrgustikuga. Kui teie veok ei lase teil oma tööd teha, varustame teid asendusveokiga või hüvitame kahju rahaliselt.
Lisateave

Maksimaalne kasutusvalmidus

FE ja FL – maksimaalne kasutusvalmidus

Meie uutel Volvo FE ja Volvo FL veokitel on kõik esmatähtsad süsteemid kaugjuhtimise teel Volvo töökojaga ühendatud. Nii saame väiksemad probleemid tuvastada ja kõrvaldada enne, kui need omandavad märksa suuremad mõõtmed. Kasutegur teie jaoks: veoki maksimaalne kasutusvalmidus ja võimalus pakkuda tõhusamat veoteenust.
Lisateave

Ainult parimad tehnikud on piisavalt head

Ainult parimad tehnikud on piisavalt head

Kõik meie tehnikud on kvalifitseeritud ja tunnevad uut tehnoloogiat, sh keerulist elektroonikat, läbi ja lõhki. Nad kasutavad ainult Volvo originaalosi, teavad teie veoki täpseid tehnilisi andmeid ning neil on täielik juurdepääs kõigile eritööriistadele ja osadele, mis on vajalikud kiireks ja põhjalikuks tööks.

Õigeaegne hooldus

Tagame alati õigeaegse hoolduse

Teie veokile kehtib kooskõlastatud tähtaegadega ennetav hooldus ja individuaalne hooldusplaan. Me kutsume teid hooldusele ja teeme kõik vajalikud toimingud, et tagada veoki kasutus- ja töökindlus. Loomulikult töötame siis, kui teie puhkate, seega ei häiri me teie äritegevust. Ootamatu tõrkega oleme valmis tegelema mistahes ajal.

See hõlmab kõike

Ärge muretsege – see hõlmab kõike

Volvo Kuldleping hõlmab veoki kogu hooldust ja remonti lepingu kehtivusaja jooksul. Ootamatud kulud puuduvad ja te ei pea muretsema ärritavate seisakute ega kulukate rikete pärast.

Muretum elu

Muretum elu ja tõhusam äritegevus

Volvo Kuldlepinguga veokit on lihtne omada. Te ei pea kulutama aega hooldusprobleemidele ja samas teate täpset kuumakset. See kergendab teie elu ja tagab väiksemad omanikukulud. Peale selle on ka teie veoki jääkväärtus palju suurem.

Kas soovite nõu, milline hooldus- ja remondileping teile kõige paremini sobib? Võtke ühendust kohaliku Volvo Trucksi esindusega.