Ainulaadsed funktsioonid, mis tagavad kasutuskindluse

Ainulaadsed funktsioonid, mis tagavad kasutuskindluse

Igale veondusettevõtjale on kõige tähtsam kasutuskindlus. Just seepärast on Volvo konstrueeritud vastupidavaks, et säästa teid ebameeldivatest üllatustest maanteel. Uue Volvo kuldlepinguga läheme veel sammu võrra kaugemale. Me lubame, et teie veok on alati valmis, kui te seda vajate. Need uued elemendid teevad selle võimalikuks.


Uus hoolduse planeerimine. Samm edasi.

Uus hoolduse planeerimine. Samm edasi.

Tänu sideseadmele Telematics Gateway saame teid õigeaegselt hoiatada, enne kui tekib oht planeerimata seisakuks. Hooldustöökoda saab kaugjuhtimise teel veokilt infot mootoriandmete, läbisõidu, kütusekulu, aktiivsete rikkekoodide, sõidutingimuste ja esmatähtsate komponentide (piduriklotsid, sidur, aku jne) seisukorra kohta. Seega oleme teie töökotta jõudmisel alati korralikult ettevalmistatud. Niisiis saate peagi teekonda jätkata.Veebivahendid Teie juhtmeta mehaanik

Veebivahendid Teie juhtmeta mehaanik

Ideaaljuhul ei peaks iga pisiasja pärast hooldustöökoda külastama. Ja nüüdsest ei peagi. Tänu veebivahenditele saab hooldustehnik kaugjuhtimise teel kalibreerida kütusekulu kuvamist, kütusepaagi mahtu (kui olete ühendanud haagise paagid) ja teie soovitavat piirkiirust. Isegi teljekoormuste indikaatori funktsiooni saab kaugjuhtimise teel aktiveerida. Kõigeks selleks tuleb teil vaid hetkeks teeservas peatuda. Kunagi ei ole teenindus olnud kiirem.Meie lubadus: 100% kasutuskindlus.

Meie lubadus: 100% kasutuskindlus.

Uue kuldlepinguga lubame tervelt 100% kasutuskindlust. See tähendab, et teie veok on alati valmis, kui te seda vajate. Kui mõne Volvo komponendi remont ei võimalda teil veokit tavapäraselt kasutada, pakume teile kõigepealt asendusveokit või hüvitame seisakust põhjustatud kahju rahaliselt. Seega võite olla kindel, et meil on ühine eesmärk: hoida teie veokit pidevalt teel.Vaadake, mida see teie jaoks tähendab

Vaadake, mida see teie jaoks tähendab

Mida te uue kuldlepinguga võidate? Palun võtke ühendust kohaliku Volvo esindusega, et saada ettekujutus, milline võiks olla teie ainulaadne leping.