Dynafleet. Tagab kindla kasumi.

Dynafleet. Tagab kindla kasumi.

Volvo Trucksi autopargi haldamissüsteem Dynafleet pakub täpsust - igal ajahetkel saate vaadata oma veokite ja veokijuhtide täpset asukohta ja seisundit. Kuid veelgi enam – see info näitab teile täpselt, milliseid valdkondi suurema kasumlikkuse saavutamiseks tuleb täiustada. See toimub nelja Dynafleeti teenuse abil. Kas olete valmis alustama?

Enam ei lähe kütust raisku

Enam ei lähe kütust raisku

Kas teate, kui kütusesäästlikult teie juhid sõidavad? Ja miks ühtedel õnnestub see nii palju paremini kui teistel? Teenus „Kütus ja keskkonnahoid“ analüüsib sõiduki ja juhi sõiduandmeid ja võimaldab seega säästa palju aega ning aitab leida võimalusi, kuidas vähendada nii kulutusi kütusele kui ka heitmete kogust.
Lugege täpsemalt teenuse „Kütus ja keskkonnahoid“ kohta

Juhi sõidu- ja puhkeaja arvestus on muudetud lihtsaks

Juhi sõidu- ja puhkeaja arvestus on muudetud lihtsaks

Nii lihtsaks, kui see üldse saab olla. Dynafleet aitab teil jälgida juhi tegevust pidevalt. Te saate isegi ennetavaid hoiatusi, et tagada vastavus juhi töö- ja puhkeaja seadustele. Ja sõidumeeriku andmete automaatne allalaadimine jätab ära palju käsitsitööd ja ka administreerimist.
Lugege täpsemalt teenuse „Juhi sõidu- ja puhkeaeg“ kohta

Olge kursis kõige veokite asukohaga

Olge kursis kõige veokite asukohaga

Enam ei ole vaja telefonikõnesid ega oletusi. Dynafleeti teenusega „Positsioneerimine“ tuuakse teile nüüd kätte kogu see info, mida varem oli keeruline hankida. Kus veok hetkel asub? Millal veokijuht kohale jõuab? Töötage selle teenusega kaks nädalat ja te imestate, kuidas saite üldse ilma selleta läbi ajada.
Tutvuge „Positsioneerimisega“ lähemalt

Uuendage kabiini

Olge veokiga ühenduses

Kas tegelete kaugvedudega ja peate oma veokijuhtidega tihedalt suhtlema? Kindla kuutasu eest (hõlmab ka kohalikule võrgule häälestumist) hoiab teenus „Sõnumivahetus“ teie veokijuhte kõigega kursis ja võimaldab reageerida muutustele plaanides. Samuti võimaldab Dyhafleet sujuvat ühildumist teie tellimissüsteemiga ja võimaldab sellel suhelda otse veokijuhtidega. Millised on teie jooksvad kulud telefonile ja andmesidele?
Tutvuge „Sõnumivahetusega“ lähemalt


Mis teid takistab?

Mis teid takistab?

Tellige lihtsalt teile vajalik teenus ja kasutage kaua soovite – ilma igasuguste edasiste kohustusteta. Kuutasu on kõigest 15 € teenuse kohta.