Kaovad vääritimõistmised

Kaovad vääritimõistmised

Turvaline, kiire ja odav ühendus paketi „Sõnumivahetus“ abil. Tänu sellele, et nii kontor kui juht on pidevalt kõigega kursis, on kerge vältida kulukaid vääritimõistmisi. Kommunikatsiooni maht ei ole piiratud – sõltumata veoki asukohast tuleb maksta vaid kindel kuutasu.

Veokiga pidevalt ühenduses

Veokiga pidevalt ühenduses

Sõnumivahetus tagab pideva kindla ühenduse veokiga – sõltumata sellest, kes hetkel rooli taga on. Kontor suhtleb juhtidega tekstisõnumite kaudu, mida on lihtne koostada ja mis on kohe nähtavad veoki kabiinis oleval ekraanil. Juht kasutab suhtluseks juhtmeta klaviatuuri ja teeb seda veoki seisu ajal. Tellimusi saab vastu võtta sõidu ajal.

Integreerimine teie muude süsteemidega

Integreerimine teie muude süsteemidega

Pakett „Sõnumivahetus“ võimaldab ka teie tellimuste- ja arveldussüsteemi sujuvalt integreerida Dynafleetiga. Nii on kogu oluline teave korraga vaadeldav ühel ekraanil, mis tagab parema ülevaate ja kontrolli. Veokijuhi mugavust suurendavad ka selgelt ekraanil esitatud töötellimused.Avastage ekraani võimalused

Avastage ekraani võimalused

Peale sõnumivahetuse saab veokis olevat ekraani kasutada mitmel muul viisil. Järelejäänud lubatud sõiduajast teavitamine, lisavarustusse kuuluva navigatsiooniseadme abil leitav harvem liiklustihedus või parim marsruut muudavad juhi elu kergemaks ja vähem stressi tekitavaks. Palun küsige Volvo esindusest, milliseid erinevaid ekraanivalikuid ja funktsioone teie veokile saab paigaldada.

Pakett „Sõnumivahetus“:
  • Lihtne suhtlus. Selged tekstisõnumid veokis ja kontoris
  • Kiired sõnumid. Võimaldavad juhil õigeaegselt vastu võtta õigeid otsuseid.
  • Ökonoomne. Kindel kuutasu sõltumata veoki asukohast