Volvo FM
LOODUD TEELE

Volvo FM

Volvo FM-i on õigusega nimetatud „efektiivsuse meistritööks“. Peale selle, et mootorid on erakordselt kütusesäästlikud on ka kabiin nii mugav, et juht saab täielikult keskenduda veoki juhtimisele – see tähendab efektiivset juhtimist. Ülimugava kabiinikeskkonna, jõuülekande ja I-Shift käigukasti koostöö annab vaimustava sõiduelamuse veokis, mis saab tõesti hakkama iga tööga, mida talle pakute. Volvo FM viib efektiivsuse uuele tasandile ja meie soovitame seda veokit nii piirkondlikeks jaotusvedudeks kui kaugvedudeks.

Volvo FM D13C

Valige, millist võimsust soovite

Volvo FM on saadaval kahte tüüpi mootoriga: D11C ja D13C. Mõlemad on võimsad ja uusima tehnoloogiaga – neli klappi silindri kohta ja juhitavad pumppihustid. D11C sihtmärkideks on kütusesäästlikkus ja hea juhitavus, sest D13C on jõuallikas, mis suudab vedada raskeid koormaid.

käigukast

Valige endale sobivaim käigukast

Volvo FM-le saate valida manuaalkäigukasti, automaatse Powertronic käigukasti või I-Shifti. I-Shift muudab Teie juhtimisstiili. Tänu intelligentsele tarkvarale lülitab I-Shift alati, igas olukorras sisse õige käigu, parandades seega juhitavust ja vähendades kütusekulu.

Nauditav töökoht

Nauditav töökoht

Te ei tunne rõõmu üksnes Volvo FM omamisest, vaid ka tema juhtimisest. Seda võimaldab erakordselt mugav kabiin. Saadaval on mitu kabiini (Volvo FM 11 korral kuni mudelini Globetrotter LXL), mis kõik pakuvad suurimat mugavust ja panevad Teid unustama kõike peale veoki juhtimise.

Volvo FM ostmine – kuidas ja miks

Leidke müügiesindaja

Olete huvitatud Volvo FM ostmisest? Teile parima transpordilahenduse leidmiseks tasub kohtuda kellegagi, kes tunneb Volvo veoki ostmise ja kasutamise kogu protsessi nagu oma viit sõrme. Koos lepite kokku tehniliste andmete suhtes, leiate parima finantseerimise ja kõige sobivamad hoolduslepingud juba enne seda, kui teie veok teele asub.

Volvo FM on saadaval järgmistes konfiguratsioonides

Kabiinid Mootorid Käigukastid Tagasillad
Volvo FM kabiinid Volvo FM mootorid Volvo FM käigukastid Volvo FM tagasillad
Päevakabiin
Madal magamiskohaga kabiin
Magamiskabiin
Kabiin Globetrotter
Kabiin Globetrotter LXL
Meeskonnakabiin
D11C (330, 370, 410 või 450 hj)
D13C (380, 420, 460 või 500 hj)
I-Shift
Manuaalkäigukast
Üheastmeline
(Autorongi max täismass: 44-70 tonni)

Rummureduktoritega
(Autorongi max täismass: 70-100 tonni)