Uus Volvo FE

Teie paindlik tööpartner, mis pakub suurepärast juhitavust ja esmaklassilist tootlikkust.

4x2 sadulveduk, 4x2, 6x2 või 6x4 madelveok

D8K (250, 280 või 320 hj)

Midagi silmnähtavat on lähenemas.

Oleme Volvo Trucksis veendunud, et igal pereliikmel on oma isikupära. Selles suhtes paistab Volvo FE kabiini välimus silma. See on veok, millest õhkub enesekindlust, ning selle tasakaalustatud ja viimistletud välimus kinnitab, et see on oma klassi kvaliteetseim veok.  


Uus Volvo FE raudmärk

Tundke uhkust Volvoga sõitmise üle.

Hiljutine uus disain põhineb Volvo FE unikaalsel isikupäral, saavutades igakülgselt kaasaegse välimuse ja optimeerides samas veelgi funktsionaalsust. Äratuntavad V-kujulised LED-tuled on üks selle kõige iseloomulikumaid väliseid karakteristikuid. Kärgmustriga esivõre suurendab õhuvoolu, mis hõlbustab mootori jahutamist ja järeltöötlusprotsessi. Volvo prestiižne raudmärk on nüüd paigutatud kõrgele, veokijuhile lähemale. Volvo FE – kõiki detaile arvestades tagab eristumise.


Tugevdatud kabiin

Jõuline ja ohutu välimus.

Ootuspäraselt on Volvo FE läbinud karmid testid, tagamaks oma klassi veokite hulgas esikoha ohutuse vallas. Tagame teel olles kõrgeimad kaitsestandardid, mille saavutamist hõlbustab Rootsi unikaalse kokkupõrkekatse kasutamine veokitel. See on maailma rangeim ohutustest ja matkib erinevate avariitüüpide korral tekkivaid jõude.


Aerodünaamiliselt konstrueeritud

Aerodünaamiliselt konstrueeritud.

Volvo FE välisilme on aerodünaamilise ja kergelt ümara disainiga, et vähendada tuuletakistust. Peale kütusesäästu suurendab see ka veoki juhitavust.

Lugege täpsemalt Volvo FE disaini kohta


Volvo FE allasõidutõke

Allasõidutõke päästab elusid.

Volvo on eesmise allasõidutõkke teerajajaks, võttes selle süsteemi kasutusele ammu enne selle kohustuslikuks muutumist. Eesmine ja tagumine allasõidutõke, mis on loodud kaasliiklejate ohutuse maksimeerimiseks, takistavad kokkupõrke korral väiksemate sõidukite kiildumist veoki alla.

Välimuse galerii