Uus Volvo FE

Teie paindlik tööpartner, mis pakub suurepärast juhitavust ja esmaklassilist tootlikkust.

4x2 sadulveduk, 4x2, 6x2 või 6x4 madelveok

D8K (250, 280 või 320 hj)

Astuge sisse ja vaadake ringi.

Kabiini paigutuse planeerimisel arvestame sellega, mis on veokijuhile kõige tähtsam. Seda nimetatakse ergonoomiliseks mõtlemiseks. Paigutame näidikud, käiguvahetuse ja juhtseadised strateegiliselt nii, et ulatute kõigeni pingutuseta ja saate oma tööd palju kergemini teha.

Volvo FE kabiinil on avar interjöör ja mugava paigutusega funktsioonid, mis muudavad teie veoki rahulikuks kohaks, kus on väga meeldiv töötada.

Vaadake ringi – see on kohandatud teie mugavust silmas pidades.
 


Volvo FE kerge ligipääs

Kerge ligipääs kabiinile.

Valikvarustusse kuulub astmevalgustus (lamp ukse alumise raami küljes). Mugava paigutusega käepidemed ja kaks libisemisvastase kattega astet muudavad sagedase veokisse sisenemise ja sealt väljumise lihtsaks.

Lugege täpsemalt Volvo FE astmelaua kohta


Uhiuued istmed

Uhiuued istmed.

Uusima Volvo FE interjööri võtmeomaduseks on uued ergonoomilised istmed täiustatud kinnituste, integreeritud peatugede ja turvavöödega. Uus polstrimaterjal on mustusekindlam. Nii juhi- kui ka kõrvalistujaistet saab vastavalt soovile reguleerida.

Lugege lähemalt juhi mugavuse kohta


Täiustatud heliisolatsioon

Vähendage müra.

Täiustatud heliisolatsioon võimaldab Volvo FE-ga sõita rahulikus keskkonnas minimaalse mootori- ja rehvimüraga.


Panipaigad

Rohkelt ruumi varustuse jaoks.

Vaadake kabiinis ringi ja leiate piisavalt ruumi oma asjade paigutamiseks. Panipaigad armatuurlaual. Ustes. Pea kohal. Istmete vahel. Peale selle on soovi korral võimalik lisada veelgi panipaiku.

Lugege lähemalt Volvo FE panipaikade kohta


DIN-lahtrid

DIN-lahtrid.

Esiklaasi kohal on kaks panipaika ja neli DIN-lahtrit. DIN-lahtrid on mõeldud raadiosaatja ja sõidumeeriku jaoks või täiendava hoiuruumi saamiseks.


Elegantne ja ergonoomiline armatuurlaud

Elegantne ja ergonoomiline armatuurlaud.

Armatuurlaua ja näidikuploki paigutus muudab olulise info kergesti nähtavaks. Kiirus, pöörlemissagedus ning kütuse- ja õlitase on kohe nähtaval kohal, mis aitab teil lihtsamalt oma reisi planeerida.Audiovalikud

Kuulake sõites muusikat.

Muusikat kuulates möödub reis kiiremini. Volvo FE-s on saadaval palju audiovalikuid alates USB-ühendustest, CD- ja mp3-mängijatest kuni erinevate raadioteni koos sisseehitatud mugava käed-vabad-süsteemi ja juhtimispuldiga.

Tutvuge audiopakettide tehniliste andmetega


Kliimaseade

Alati optimaalne temperatuur.

Kliimaseade hoiab kabiini temperatuuri õigel tasemel kas konditsioneeriga või ilma selleta.


Rool

Reguleerige rooli.

Rooli saab reguleerida teie eelistuste järgi ja selle läbimõõt on kas 460 mm või 500 mm.


Volvo FE kabiinisuurused

Teile sobivad kabiinisuurused.

Volvo FE jaoks on saadaval kolm erinevat ruumikat kabiini. Päevakabiin on kolmest valikust kõige kompaktsem ja mugavuskabiin võib olla voodiga või ilma. Suuremas magamiskabiinis on alati voodi, pakkudes avarat ruumi puhkamiseks ja lõdvestumiseks.

Tutvuge kabiini tehniliste andmetega