Uus Volvo FE

Teie paindlik tööpartner, mis pakub suurepärast juhitavust ja esmaklassilist tootlikkust.

4x2 sadulveduk, 4x2, 6x2 või 6x4 madelveok

D8K (250, 280 või 320 hj)
Volvo FE jõuülekanne

Võimsus ja jõudlus vastavalt vajadusele.

Paindlik, võimas, kiire reageerimisega – ja keskkonnasõbralikum. Volvo FE jõuülekanne tagab jõudluse, mis muudab sõiduki oluliseks professionaalidele suunatud töövahendiks linnasiseseks ja piirkondlikuks jaotusveoks.

Kasutades uusimat masinaehitustehnoloogiat, on Volvo FE ideaalne pikaajaline investeering, kui vajate maksimaalset kasutuskindlust ja ettevõtte maksimaalset tootlikkust.
 


Volvo D8K
kõik, mida Volvo mootorilt soovite.
Volvo mootor D8K on uhiuus 6-silindriline 8-liitrine mootor võimsusvariantidega 250, 280 ja 320 hj. Tänu optimaalsele kohandatavusele ja tippvõimsusele on see Volvo FE jaoks ideaalne.

Volvo välja töötatud ja konstrueeritud D8K pakub suurepärast võimsust ja pöördemomenti ning järeltöötlussüsteemi, mis tuleb toime rangeimate heitmenormidega. Peale selle tagab mootor ülikiire reageerimise – näiteks tihedas linnaliikluses.

Lugege täpsemalt Volvo diiselmootorite kohta
Käigukastid
Käsilülituskäigukastidel on roolivõimendi. Nii käsilülitus- kui ka automaatkasti lühike käigukang on paigutatud mootoritunnelisse. Automaatkäigukasti juhitakse surunuppudega. Kõikidele käigukastidele saab paigaldada jõuväljavõtu.

Tagateljed
Volvo FE jaoks on saadaval neli erinevat tagatelge. Maksimaalne teljekoormus jääb vahemikku 13 kuni 23 tonni. Kõikidele telgedele on standardvarustuses paigaldatud diferentsiaalilukk.

Lugege lähemalt jõuülekande tehniliste andmete kohta


Volvo FE CNG Driveline

Töötab metaangaasiga, kuid juhitavus on samasugune kui tavalisel Volvo FE-l

Volvo FE CNG (looduslik surugaas) on varustatud uue 9-liitrise täielikult metaangaasil töötava mootoriga. Mootoris on kasutusel sädesüütesüsteem, mis muudab selle väga sobivaks lühikeste sõiduvahemikega, korduvate paigaltvõtmiste ja peatumistega tööks. Tänu täisautomaatsele käigukastile on Volvo FE CNG sama suurepärase juhitavuse ja tootlikkusega kui tavaline Volvo FE. Automaatkäigukast tagab ka jõuülekande kiirema reageerimise.

Lugege täpsemalt kohta Volvo FE CNG


I-Shifti käigukast

I-Shift. Lõpuks ometi on see kohal.

I-Shiftiga sõitmist kirjeldatakse sageli pingevabana. Ilma siduripedaalita võite rahulikult tahapoole nõjatuda ja ülejäänud kahele pedaalile keskenduda. I-Shift kasutab oma intelligentsust selleks, et valida igal ajahetkel kiiresti ja automaatselt õige käik. Ja tarkvara sisaldab käiguvahetusoskusi, mida on võimatu omandada ka parimail veokijuhtidel.

Kui aga soovite ise sõidul rohkem n-ö kaasa rääkida, siis on seegi võimalik. Käiguvalitsal paiknevad nupud võimaldavad teil sekkuda ja vahetada käike käsitsi.

Lugege täpsemalt I-Shifti kohta Volvo FE jaoks


Euro 6

Euro 6.

Volvo Trucksi jaoks on Euro 6 vaid üks samm teel. Kütusekulu vähendamisel vähendame veelgi rohkem üleüldist emissiooni – ja teie saate kasu kulude vähenemisest.


Volvo Trucksi hooldusvälbad

Hooldusvälbad ja -nõuded jäävad samaks.

Volvo FE omanikud ei pea muretsema veoki hooldusvälpade või lisanduvate hooldusnõuete pärast, vaatamata mootoritele ja hoolduspersonalile esitatavate nõudmiste suurenemisele Euro 6 tulemusena. Nendes nõuetes ei ole muudatusi.


Volvo FE käigukast

Paindlikkus on meie jaoks väga oluline.

Volvo FE valikus on nii käsilülitus- kui ka automaatkäigukast, seega saate ise otsustada, millised seaded sobivad teie sõidutingimustega.

Käsilülituskäigukasti saab valida kuue käiguga, mis sobib linnasiseseks sõiduks, või üheksa käiguga, mis on sobilik suurt jõudlust vajavate rakenduste jaoks.

Automaatkäigukast on väga praktiline, kui töö nõuab sagedasi paigaltvõtmisi ja peatumisi, ning sobib eriti hästi D8K mootoriga Volvo FE-le.

Lugege lähemalt paindlikkuse ja säästlikkuse kohta