Uus Volvo FE

Teie paindlik tööpartner, mis pakub suurepärast juhitavust ja esmaklassilist tootlikkust.

4x2 sadulveduk, 4x2, 6x2 või 6x4 madelveok

D8K (250, 280 või 320 hj)
Vältige riske

Tõeliselt nutikad ohutusfunktsioonid pakuvad mitmeid eeliseid. Need on suunatud konkreetsetele riskidele ja vähendavad neid. Ohutusfunktsioonid toetavad veokijuhti spetsiifiliste tööde tegemisel. Need aitavad ka kulusid vähendada.

Uus Volvo FE põhineb meie tõestatud uuenduslikel ohutussaavutustel, millele on lisatud uusi ja jõulisi funktsioone. See on nüüd varustatud ESP-ga (elektrooniline stabiilsussüsteem). Sellest tulenev parem suuna- ja külgstabiilsus suurendab ohutust ja parandab sõiduomadusi.

Volvo tunnustatud ohutu kabiin on kaitsekest, mis vastab kõrgeimatele standarditele.
Kiiver

Olge nähtav ja olge kaitstud

Peale ESP tõestatud eeliste on uuel Volvo FE-l ka teisi ohutusseadiseid, näiteks nutikalt disainitud peeglid, mis vähendavad külgmisi pimealasid, ja uued eesmised LED-päevatuled. Mõlemad nimetatud funktsioonid optimeerivad nähtavust „näe ja ole nähtav“ perspektiivist. See on hea uudis nii veokijuhile, kesklinnas liiklevale jalgratturile kui ka jalakäijale.

Uus istmedisain

Kabiinis võib juht kindel olla, et ta on kõige ohutumas piirkonnas, mida üks veokijuht nautida võib. Meie tunnustatud Volvo turvakabiin on varustatud uue istmega, mis pakub avarii korral paremaid omadusi kokkupõrkedeformatsiooni ja ettepoole liikumise osas.

Ümbritsege end ennetavate ja kaitsvate maailmaklassi ohutusfunktsioonidega.

Kaubanduslik kasu

Ilmselgelt on veokijuhtide, teiste liiklejate ja jalakäijate füüsiline ohutus esmatähtis. Kuid me teame, et väikeste avariide vältimine ja aeganõudvate remonditööde vajaduse vähendamine mõjutab oluliselt veoki kasutuskindlust ja kogukulusid. Mis puutub ohutusse, on meie missioon selge – miks mitte ronida kabiini ja see ise välja selgitada?

9
Ohutus