Uus Volvo FH

Valmistatud, et ringlusse võtta

Ligikaudu kolmandik materjalidest, mis kulus teie uue Volvo FH tootmiseks, pärines taaskasutatavatest materjalidest. Ja kui teie veok on jõudnud oma elutsükli lõpule, võite kindel olla, et me hoolitseme iga pisidetaili eest. 90 protsenti teie uuest Volvo FH-st on ringlussevõetav ja kõik plastosised, mis kaaluvad üle 50 grammi, märgistatakse, et neid oleks kerge kindlaks teha.


Kõik värvid on rohelised

Kõik värvid on rohelised

Nii sisemised ja välimised värvitööd kui ka teie uue Volvo FH raami pealispind on täielikult lahustivabad. Volvo Trucksi poliitika on kasutada vee baasil värve ja pulberkatteid vastandina mürgisematele, lahustil põhinevatele valikutele.

Parandame ringlussevõttu kõikjal maailmas

Parandame ringlussevõttu kõikjal maailmas

Et jäätmekäitlust globaalselt parandada, on Volvo Trucks vastu võtnud dokumendi pealkirjaga „Edasimüüja tööstandard” (DOS). DOS sisaldab suuniseid, mis puudutavad Volvo Trucksi 660 edasimüüja ja 1550 töökoja jäätmekäitlust üle kogu maailma. Samuti viime edasimüüjate juures üle maailma ellu programme, et parandada üldist keskkonnaalast tööd ja kohandada Volvo Trucksi standardid igas riigis kehtivate eeskirjade ja määrustega.