I-See Nüüd on iga teekond väärt meeldejätmist.

Säästke I-See’ga 5% kütust

Vähendage kütusekulu 5% võrra.
Aktiveerige lihtsalt püsikiiruse regulaator.

Ühendades I-Shifti ja GPSi intelligentse püsikiiruse regulaatoriga, saame I-See. See on ainulaadne süsteem, mis jätab tee topograafia meelde ja salvestab selle kesksesse andmebaasi. Sõidu ajal kasutatakse salvestatud infot kütuse säästmiseks – kuni 5% sõidutsükli vältel (kui I-Cruise on pidevalt rakendatud).

I-See pilvefunktsioon

Saate pilvedest abi
olenemata teie asukohast.

I-See ei juhindu atlasest. Et tegelikkus on tavaliselt kaartidest täpsem, jätab see meelde tegelikud kallakud. Nüüd ei pea te kütuse säästmiseks olema varem seda teed mööda sõitnud. I-See uus versioon salvestab kõik nõlvad andmebaasi, mis on kõigi veokitega vabalt kasutatav. Kui keegi on seda teed mööda varem sõitnud, saab I-See laadida andmed alla ja hakata kohe kütust säästma. Nii on teil võimalik kütust säästa isegi kõige esimesel sõidul uue Volvo FH-iga.

Kuidas I-See töötab

1. Enne tõuse: hoovõtt.
Kui I-See tunneb ära tõusu lähenemise, laseb ta inertsi suurendamiseks kiirusel kasvada lubatud piirini. Veok saab sõita ülesmäge kauem kõrgema käiguga.

2. Tõusul: allavahetusest hoidumine.
Mäkketõusul kasutab I-See salvestatud infot tarbetu käigu allavahetuse vältimiseks kuni tõusu lõpuni. Te jõuate harjale sujuvalt, kulutamata selleks liigset kütust madalamal käigul.

3. Tõusu haripunktis: rahulikult.
Lähenedes langusele, väldib I-See veoki tarbetut kiirendamist.

4. Enne langust: vaba veeremine.
Vahetult enne langust lülitub vabakäigule, võimaldades veokil vabalt veereda. See säästab energiat ja vähendab pidurdamise vajadust.

5. Langusel: õigeaegne pidurdamine.
I-See teab, millal langus lõpeb. Kui laskumisel kiirus suureneb, rakendab see õigel ajal ja sujuvalt mootorpiduri, et kohanduda eesseisvate pinnavormidega.

6. Lohkudes: lisahoog.
Kui langusele järgneb vahetult tõus, tegutseb I-See vastavalt. Laseb veokil veereda, kogudes enne järgmist tõusu kiirust ja inertsi energia säästmiseks.