Ei ole teie keel? Vajutage seda nuppu.

Nüüd saate vahetut abi enda eelistatud keeles üle kogu Euroopa. Uue Volvo FH standardvarustuses olev nutikas uus tehnoloogia suurendab juhi kindlustunnet ja vähendab ettevõtja seisakuaega. Kui midagi juhtub väga valesti minema, vajutage lihtsalt nupule: abi ei ole kunagi kaugel.

Mistahes veokil võib esineda tehniline rike, tühjeneda rehv või puruneda esiklaas. Kuid kui see juhtub Volvoga, ei jäeta teid üksi. Ja abi jõuab nüüd veel kiiremini kohale.

„Ei ole mingit mõtet seda eitada – rikkeid ei saa täielikult ära hoida. Kuid nende ilmnemisel püüame abi saamise võimalikult lihtsaks teha. Just selleks ongi mõeldud Volvo Action Service hädaabitelefon. Vajutage vaid VAS-nuppu ja abi on teel,” räägib Volvo Trucksis hoolduse eest vastutav Christian Gustavsson.

„Kõnekeskus saab kohe teada teie täpse asukoha.”

Saate abi teile arusaadavas keeles

Nupule vajutades helistatakse automaatselt Volvo Action Service’i kõnekeskusesse, kus juht ühendatakse talle arusaadavas keeles kõneleva operaatoriga. Operaator saab kohe teavet selle kohta, milliselt veokilt kõne tuleb ja kus see asub.

Juht saab keskenduda juhtunu selgitamisele. Koos veoki rikkekoodidega aitab see selgitus töökojal viivitamatult probleemi olemust mõista. Seisakud on kulukad ja kasutuskindlus on kasumi teenimise juures väga oluline.

„Tänu VAS kõnekeskusesse kohe laekuvale täpsele infole saab veoki sageli palju kiiremini töökorda. Asjaolu, et abi on vaid nupuvajutuse kaugusel, suurendab juhi kindlustunnet,” ütleb Christian Gustavsson.


Volvo Action Service hädaabitelefon – viivitamatu abi siis, kui seda kõige enam vajate.
Volvo Action Service hädaabitelefon

Kaheksa minuti võrra lühem viivitus

„On suur eelis, et kõnekeskus saab kohe teada veoki täpse asukoha. Juhil kulub veoki asukoha selgitamiseks keskmiselt kaheksa minutit. Rikke korral on need väärtuslikud minutid. VAS-nupu abil võtab see tänu sisseehitatud GPS-ile vaid sekundi,” nendib Christian Gustavsson.

Nupp suurendab kindlustunnet ka muul viisil. Volvo Action Service saab aidata juhti, kes on kas haigestunud või peab kiiresti koju minema, näiteks perekondliku hädaolukorra ilmnemisel. Remonditööde ajaks on võimalik abi pakkuda isegi teise veoki või haagise rentimisel.

Volvo Action Service on avatud 24 tundi ööpäevas 365 päeva aastas. Selle võrgustik hõlmab Euroopas üle 1100 töökoja. See tähendab, et abi ei pea kunagi kaua ootama, mistahes asukohas või kellaajal. Volvo Action Service’it saavad kasutada kõik Volvo FH juhid.
8
Turvalisus