Uus Volvo FL

Väike, kerge ja võimekas. Ideaalne linnavedudeks, kuid ei karda lahkuda ka linnatänavatelt.

4×2 madelveok või 4×4 madelveok

D5K või D8K (210–280 hj)

Pereliige. Kahtlemata.

Oleme Volvo Trucksis veendunud, et igal pereliikmel on õigus oma isikupärale. Volvo FL-i kabiini välimus reedab end kõige positiivsemas mõttes. Volvo perekonna pesamuna on nipsakas ja hoiakuga – kuid siiski ilmeksimatult Volvo Trucksi pereliige. See tähendab ohutust, jõudlust ja töökindlust. Kõik see on pakendatud väga nägusasse pakendisse.


Volvo FL-i esiosa

Märgatav juba eemalt.

Iseloomulikud V-kujulised LED-tuled ja esivõre on Volvo FL-i välimuse ühed kõige äratuntavamad omadused. Volvo prestiižne raudmärk on paigutatud kõrgele, veokijuhile lähemale.

Tutvuge kabiini tehniliste andmetega


Jõuline ja ohutu

Jõuline ja ohutu välimus.

Ootuspäraselt on Volvo FL läbinud karmid testid, tagamaks oma klassi veokite hulgas esikoha ohutuse vallas. Tagame teel olles kõrgeimad kaitsestandardid, mille saavutamist hõlbustab Rootsi unikaalse kokkupõrkekatse kasutamine veokitel. See on maailma rangeim ohutustest ja matkib erinevate avariitüüpide korral tekkivaid jõude.


Säästab kütust

Väiksem õhutakistus säästab kütust.

Volvo FL-i välisilme on aerodünaamilise ja kergelt ümara disainiga, et vähendada tuuletakistust. See tagab suurema kütusesäästu ja parandab üldist juhitavust.

4x4 triibud

Muutke oma veoki välimus karmimaks

Tõstke oma 4x4 veok massi hulgast esile, ehtides kabiini spetsiaalselt uue Volvo FL-i jaoks kujundatud jõuliste 4x4 triipudega. Kindel võimalus näidata, et teie Volvo FL ei ole tavaline veok.Eesmine allasõidutõke

Allasõidutõke päästab elusid.

Volvo on eesmise allasõidutõkke teerajajaks, võttes selle süsteemi kasutusele ammu enne selle kohustuslikuks muutumist. Eesmine ja tagumine allasõidutõke, mis on loodud kaasliiklejate ohutuse maksimeerimiseks, takistavad kokkupõrke korral väiksemate sõidukite kiildumist veoki alla.


Volvo FL-i astmelaud

Kerge siseneda ja väljuda.

Et minimeerida sagedasest sisenemisest ja väljumisest põhjustatud pinget, on astmelaud paigutatud kõige mugavama nurga alla. Samuti on sel veokijuhi abistamiseks libisemisvastane kate, valikuline trepivalgustus ja mugavalt paigutatud käepidemed.

Lugege lähemalt FL-i astmelaua kohta


Volvo FL-i esivõre

Esivõre – disain ja funktsionaalsus.

Muljetavaldav kärgmustriga must esivõre suurendab õhuvoolu, mis hõlbustab mootori jahutamist ja järeltöötlusprotsessi.

Lugege lähemalt FL-i disaini kohta
Välimuse galerii