Uus Volvo FL

Väike, kerge ja võimekas. Ideaalne linnavedudeks, kuid ei karda lahkuda ka linnatänavatelt.

4×2 madelveok või 4×4 madelveok

D5K või D8K (210–280 hj)

Kohandatud teie mugavuse tagamiseks.

Volvo FL-i kabiini avar interjöör on disainitud veokijuhti silmas pidades. Oleme iga üksikasja ja seisukoha juures võtnud arvesse ergonoomikat ja mugavust. Juhtseadiste ja käigukangi paigutus, kergesti nähtav intuitiivne armatuurlaud, mugavad istmed ja reguleeritav rool – kõik need on katsetus- ja arendustöö tulemused ühe lõppeesmärgi saavutamiseks: parim võimalik töökeskkond.Kabiini avar interjöör

Avar ja ruumikas.

Volvo FL-i seeria valikus on kolmes suuruses kabiine: päevakabiin, mugavuskabiin ja meeskonnakabiin – valik sõltub sellest, kui suurt koormaruumi vajate või mitme inimesega sõidate.

Tutvuge kabiini täielike tehniliste andmetega


Mugavad istmed

Mugavus uuel tasemel.

Volvo FL-i kabiini interjööri võtmeomaduseks on uued ergonoomilised istmed täiustatud kinnituste, integreeritud peatugede ja turvavöödega. Uus polstrimaterjal on mustusekindlam. Nii juhi- kui ka kõrvalistujaistet saab vastavalt soovile reguleerida.

Lugege lähemalt juhi mugavuse kohta


Näidikuplokk

Täielik kontroll vaid ühe pilguga.

Volvo FL-i näidikuplokk ja armatuurlaud on konstrueeritud ja paigutatud nii intuitiivselt kui võimalik. Mõõdikud on paigutatud nii, et need tagaksid parima võimaliku ergonoomika, ja armatuurlaua näidikud on paigutatud nii, et need annaksid teile ühe pilguga tööst ideaalse ülevaate.


Madal müratase kabiinis

Madal müratase kabiinis.

Täiustatud heliisolatsioon võimaldab Volvo FL-iga sõita rahulikus keskkonnas minimaalse mootori- ja rehvimüraga.


Panipaik laekonsoolis

Rohkelt panipaiku.

Panipaigad ustes ja armatuurlaual. Panipaik laekonsoolis ja sahtel istmete vahel. Peale selle on võimalik lisada kabiini veelgi rohkem panipaiku. Volvo FL-is ei tule teil kunagi puudu panipaikadest, kus hoida hädavajalikke asju. Või ka vähem olulisi asju.

Lugege lähemalt panipaikade kohta


Volvo FL-i rool

Reguleerige rooli.

Rooli saab hõlpsasti reguleerida teie eelistuste järgi ja selle läbimõõt on kas 460 mm või 500 mm.


4x4 armatuurlaua lülitid

Kergesti ligipääsetavad 4×4 juhtseadised

Rataste tühipöörlemise või mutta kinnijäämise vältimiseks on Volvo FL-i nelikveol kõik veojõu maksimeerimiseks vajalikud juhtseadised. Neli lülitit armatuurlaual on kergesti ligipääsetavad ja võimaldavad kasutada vedava esitelje ja tagatelje diferentsiaalilukku ning madalat käiku ja jaotuskasti diferentsiaalilukku.


Tulekustuti

Suurendage oma ohutust.

Teie ohutus on meie jaoks kõige tähtsam. See peaks olema kõige olulisem ka teie jaoks. Seepärast on võimalik tellida ohutusvarustust, et muuta oma kabiin veelgi ohutumaks. Tulekustuti, ohutusvest või teisaldatav märgutuli – küsida saab kõike. Teie heaolu jaoks.


Helivõimalused

Kuulake sõites muusikat.

Muusikat kuulates möödub reis kiiremini. Volvo FL-is on saadaval kolm erinevat audiopaketti alates USB-ühendustest, CD- ja mp3-mängijatest kuni erinevate raadioteni koos sisseehitatud mugava käed-vabad-süsteemi ja juhtimispuldiga.

Tutvuge audiopakettide tehniliste andmetega