Uus Volvo FL

Väike, kerge ja võimekas. Ideaalne linnavedudeks, kuid ei karda lahkuda ka linnatänavatelt.

4×2 madelveok või 4×4 madelveok

D5K või D8K (210–280 hj)
Volvo FL-i juhtimine

Võimsus ja jõudlus – ideaalses vahekorras.

Sõltumata ülesandest saab Volvo FL linnavedudega alati hakkama. Iga kord õigel ajal. Veokite tõhusus ja usaldusväärsus põhinevad FL-i jõuülekandel – kombinatsioon kütusetõhusast Volvo mootorist ja parimast saadaolevast käigukastist, kohandatud vastavalt teie konkreetsetele nõuetele.

Mootorid:

  • D5K (210 või 240 hj)
  • D8K (250 või 280 hj)
Käigukastid:
  • I-Sync (6 käiku)
  • Käsilülituskäigukast (6 või 9 käiku)
  • Automaatkäigukast (6 käiku)
Tagateljed:
  • Üheastmeline (3 mudelit)
  • Rummureduktoritega (Volvo FL 4×4 jaoks)
Tutvuge jõuülekande täielike tehniliste andmetega

 


Euro 6

Kütusesäästlik. Suur pöördemoment. Ja Euro 6.

Saasteainete hulka on määratud reguleerima ranged Euroopa heitmenormid diiselmootoritele. Viimane uuendus, Euro 6 standard, nõuab oma eelkäija Euro 5-ga võrreldes saasteainete olulist vähenemist, mõnikord koguni 75% võrra. Volvo Trucksi lahendus on täiustada selektiivse katalüüsreduktsiooni (SCR) tehnoloogiat, lisades mootorile vesijahutusega heitgaasiringlussüsteemi (EGR). Mõlemad Volvo FL-i seerial kasutatavad mootorid on hoolikalt konstrueeritud, et need vastaksid Euro 6 nõuetele ilma võimsust ja pöördemomenti kaotamata ning kütusetarvet suurendamata. Kõik võidavad. Nii juhid kui ka keskkond.

Uurige lähemalt mootoreid


D5K mootor

D5K ja D8K – lahendused, mida saate usaldada.

Mõlemad Volvo FL-i mootorid on välja töötanud ja konstrueerinud Volvo. Mõlemat mootorit iseloomustab muljetavaldav võimsus ja pöördemoment ning järeltöötlussüsteem, mis vastab kõige karmimatele õigusloome standarditele. Peale selle iseloomustab mootoreid suletud karterituulutus, õlireostuse minimeerimine ja muutuvgeomeetriaga turboEelaadur, mis võimaldab mootori turbolaaduri muutmist sõltuvalt olukorrast.

Lugege lähemalt mootorite efektiivsuse kohta


Hoolduse ikoon

Hooldusvälpades ei ole muutusi.

Euro 6 nõuab palju nii mootoritelt kui ka hoolduspersonalilt. Ent ranged heitmenormid ja heitgaaside nõuded ei mõjuta hooldusvälpasid võrreldes varasemate nõuetega. Volvo FL-i Euro 6 mootorite hooldusnõuded jäävad samaks.


I-Sync Volvo FL-i jaoks

I-Sync. Õige käik õigel ajal.

Volvo FL-i automaatse 6-käigulise I-Synci käigukastiga (saadaval kahes variandis, nii D5K kui ka D8K mootorile) saate asjad veelgi kergemini tehtud. I-Sync võimaldab vahetada käike ilma siduripedaalita, muutes seetõttu sagedase peatumise ja paigaltvõtmisega sõitmise linnasiseses liikluses imekergeks. Kohandatud linnasiseseks jaotusveoks ja optimeeritud teie mugavuse tagamiseks.

Lugege lähemalt I-Synci kohta


Biodiisel

Kas kasutada biodiislit?

Mootori D5K240 saab nüüd tehases kohandada 100% biodiisliga (B100) töötamiseks – ja Euro 6 nõuete kohaseks sertifitseerimiseks. See võimaldab vähendada süsiniku jalajälge, kasutades oma regioonis kehtivaid soodustusi.