Uus Volvo FL

Väike, kerge ja võimekas. Ideaalne linnavedudeks, kuid ei karda lahkuda ka linnatänavatelt.

4×2 madelveok või 4×4 madelveok

D5K või D8K (210–280 hj)
Pange aeg enda kasuks tööle

Kesklinnas või äärelinnas sõitmiseks sobilikud omadused ning uued D5 ja D8 mootorid tähendavad, et uus Volvo FL suudab graafikust kinni pidada ja juhid saavad tarnelt tarnele sõita kiirelt ja efektiivselt.

Volvo FL on varustatud uue, täielikult Volvo projekteeritud ja ehitatud mootoriga. Neid mootoreid iseloomustab samasugune kontseptsioon ja arengufilosoofia nagu meie suuremate veokite mootoritel. Neil on laiem ja madalam pöördemomendikõver kiirema võimsuse kogumisega isegi madalatel pööretel. Puhtalt sõidu mõttes annab see kiirema reageeringu, suurema keskmise kiiruse ja parema sõidumugavuse, võimaldades juhil linnakeskkonna takistusi efektiivsemalt ületada.

4-silindriline Volvo FL pakub 200–500 kg täiendavat kandevõimet ja suurendab töö tõhusust.
Kergekaaluline Volvo FL

Optimeeritud kaal ja efektiivsus

Nüüd on Volvo FL-i 10-, 12-, 14- ja 16-tonnistele versioonidele saadaval 4-silindriline D5K mootor. Selle mootoriga kaalub veok 200–500 kg vähem kui võrreldava 6-silindrilise mootoriga. Sellele vaatamata on D5K oma klassi tugevaim, tagades võimsuse kuni 240 hj. Ühendatuna optimeeritud I-Synci käigukastiga saavutatakse suurepärased sõiduomadused ja väike kütusekulu. 

Laiem ja madalam pöördemomendikõver ning kiirem võimsuse kogumine tagab kiirema reageerimise ja suurepärase sõidumugavuse.

Volvo väljatöötatud mootorite täiesti uus valik sisaldab oma klassi kõige tugevamat mootorit (D5, 240 hj).
Volvo D5 mootor

Vastavus Euro 6 normidele ilma järeleandmisi tegemata

Uus Volvo FL vastab täielikult Euro 6 nõuetele – seejuures võrreldes Euro 5-ga kütusekulu ei suurene ja hooldusvälpade nõuded hoopis vähenevad.

Uus Volvo FL on saadaval optimeeritud I-Synci käigukastiga.
I-Sync käigukast
5
Efektiivsus