Uus Volvo FL

Väike, kerge ja võimekas. Ideaalne linnavedudeks, kuid ei karda lahkuda ka linnatänavatelt.

4×2 madelveok või 4×4 madelveok

D5K või D8K (210–280 hj)
Kitsas koht? Pole probleemi!
Kitsas koht? Pole probleemi!

Kitsad käigud, vanaaegsed tänavatesüsteemid ja alati järeleandmatu aja surve. Kas olete valmis tegema kesklinnas manööverdusvõime katseid?

Uus Volvo FL tagab väga hea juhitavuse ja igas suunas suurepärase nähtavuse –ideaalsed omadused linnatingimuste jaoks.
Volvo FL

Kesklinn ja linnakeskkond muutub veokite jaoks aina keerulisemaks. Liikluskorraldust ja lubatud peatumisaegade piiranguid karmistatakse, samas kui nõudlus täpsete tarneaegade järele suureneb. Teie ja teie kliendid on rahul, kui kuulevad, et uus Volvo FL pakub manööverdusomadusi ja funktsioone, mis viivad teid tarbetute probleemideta sinna, kuhu soovite.

Konstrueeritud mugavaks

Tänu oma suurepärasele pöörderaadiusele, I-Synci käigukastile ja läbimõeldud sõiduergonoomikale nõuab Volvo FL juhilt väiksemat füüsilist pingutust võrreldes paljude teiste veokitega.

Võimaldav tehnoloogia

Mis puutub parema nähtavuse tagamisse, siis kuulub tahavaatekaamera meie kõige populaarsema valikvarustuse hulka. Pimeala minimeerivate peeglite abil suurendatakse ka jalakäijate, jalgratturite ja teiste liiklejate ohutust. Volvos mõistetakse manööverdusvõime tähtsust – seega võib Volvo FL viia teid seni kättesaamatuks jäänud kohtadesse, nii otseses mõttes kui ka äriliselt.

8
Manööverdamisvõime