Uus Volvo FL.
Väike on uus suur.

Kompaktne, hea manööverdusvõimega ja nüüd saadaval 12-tonnine mudel ka koos suurepärase uue 4-silindrilise mootoriga. Mis puutub kesklinnas toimuvatesse tõhusatesse jaotusvedudesse, on raske leida veokit, mis teeks oma tööd paremini kui uus Volvo FL.


Uus Volvo FLMis muudab Volvo FL-i üksikettevõtjale või väikeettevõttele ideaalseks jaotusveolahenduseks? Milline on esmamulje? Avastate, et veokil on täiesti uus esiosa kujundus, mis põhineb Volvo disainipärandil – see näeb suurepärane välja ning Volvo kvaliteedi klassikaline ilme mõjub teile ja teie ärile positiivselt.

Väiksem kaal, suurem jõudlus

Uurige tehnilisi andmeid ja te avastate nii uue mootoriprogrammi kui ka uue 12-tonnise mudeli, mis on tunduvalt (500 kg) kergem kui samaväärne 6-silindriline sõiduk. Nüüd on olemas variandid kaaluvahemikus 12–18 tonni ning kandevõime ja paindlikkus erinevate tööde tegemiseks jõuab uuele tasemele.

Uue disainiga iste suurendab turvalisust.
Volvo FL-i juhiiste

Teie ohutu tsoon

Uue Volvo FL-i interjöör on üks veokitööstuse ohutumaid kohti. Nagu tunnustatud Volvo ohutu kabiin, tagab ka uus istmelahendus juhi turvalisuse paremini kui kunagi varem. Tänu kabiini suurepärasele ergonoomikale ja nutikale sisekujundusele saab veokijuht nautida edukamat ja tõhusamat tööpäeva.

Uus esiosa disain koos LED-päevatuledega.
LED-päevatuled

Tõhusus liikumises

Peale uue mootoriprogrammi saab uut 12-tonnist Volvo FL-i nüüd tellida käsilülituskäigukastiga, automaatse lülitusega I-Synci käigukastiga või Allisoni automaatkäigukastiga. Ning loomulikult vastab veok kõikidele Euro 6 nõuetele, ilma et kütusekulu või hooldusvälbad suureneksid. Linnasisene jaotusvedu, prügivedu või mistahes nõudlikud tööd on nüüd varasemast kergemad tänu Volvo FL-ile – see on suurte ambitsioonidega väike veok.

2
Ülevaade tootest