Uus Volvo FL

Väike, kerge ja võimekas. Ideaalne linnavedudeks, kuid ei karda lahkuda ka linnatänavatelt.

4×2 madelveok või 4×4 madelveok

D5K või D8K (210–280 hj)
Hoiame veokid töös
Hoiame veokid töös

Valides Volvo Trucksi oma äripartneriks, pakume laiendatud Kuldlepingut ja ennetavat lähenemist hooldusele ning uut standardit veoki kasutatavusele.

Uue veoki ühenduvus ja hästi arenenud esinduste võrgustik tagab suurepärase kasutuskindluse.
 Täiustatud Kuldleping
Täiustatud Kuldleping

Uus Volvo FL on nüüd saadaval koos täiustatud Kuldlepinguga. Selle lepingu korral on veoki esmatähtsad süsteemid kaugjuhtimise teel ühendatud Volvo töökojaga, millest on võimalik veokit jälgida, kindlustades, et vajaduse korral on hooldus tehtud õigeaegselt. Selline ennetav lähenemine tagab ka väikeste probleemide identifitseerimise, enne kui neist saavad suured probleemid, ning võimaldab hooldust ja remonti planeerida ajale, mil veokit ei kasutata. Uus ühenduvus suurendab veoki kasutusvalmidust ning võimaldab teil tõhusamalt juhtida transpordi- ja tarnetegevusi.

Veok peaks olema sõidus ja tegema oma tööd – Volvo Trucksi müügiesindaja toel on see kergem kui kunagi varem.

Lihtsam ülevaade kuludest

Koos Volvo Trucksi esindusega saate oma veokile luua ainulaadse hooldusplaani, mis põhineb ettevõtte individuaalsetel nõuetel ja kindlaksmääratud kuutasul. Sel viisil saab kulusid kergesti jälgida ja lihtsustada haldust.

Kasutuskindluse suurendamine

Liitudes meie hoolduslepinguga, saavad veokijuhid, omanikud ja veokipargi juhid juurdepääsu ulatuslikule, hästiarenenud esinduste võrgustikule. Samuti võite olla kindel, et hooldustöödel kasutatakse ainult Volvo originaalvaruosi. Peale selle on teie veok alati kvalifitseerunud ja kogemustega Volvo tehnikute kätes.

Võimas kooslus

Kõrgekvaliteediline sõiduk ja muredeta omanikutunne on võimas kooslus ja määrav tegur edukaks äriks. Miks mitte lasta meil hoolt kanda teie äriedu eest?

6
Kasutuskindlus