Jälgige laadimist tähelepanelikult. Eemalt.

Elektrooniliselt juhitav vedrustus (ECS) muudab sõitmise mugavamaks ja tagab veose turvalise teekonna. Viimase versiooniga ECS4 on lisandunud uusi võimalusi – kõige ilmekamaks näiteks on Work Remote. Sõltumata sellest, kas istute rooli taga või jalutate ümber veoki, saate nüüd suurepäraselt kõike kontrollida.

Laadimis- ja sõitmistasemed

5 kõrgustaset laadimiseks. 3 sõitmiseks.
Kõik teie käsutuses.

ECS hõlmab nelja õhkpatja telje kohta (veotelje ees paikneva tõstetava abitelje kohta kaks), mis tagavad raami paralleelse tõstmise. Saate väga lihtsalt seada teile vajaliku kõrguse. Süsteem võimaldab salvestada viis erinevat laadimiskõrgust, millest on palju kasu varem kasutatud laadimisplatvormi juurde jõudmisel. Kliirensi ja aerodünaamika optimeerimiseks saab valida ka kolme kohandatava kõrguse vahel.

Ühtlane koormuse jaotus

Hoidke raam stabiilsena.
Ja koorem paigal.

ECS hoiab stabiilselt raami kõrgust, olenemata koorma jaotusest. See välistab veose ümbermineku ja tagab veoki pideva tasakaalu. Samuti võimaldab Work Remote külgkallet käsitsi kompenseerida.

Koormusnäidiku ekraanipilt

Teljekoormuste näidik.
Täpne ja kiire ülevaade.

Näitlike menüüde ja kuvade abil saate täpse ülevaate, kuidas koorem veokil jaotub. Veoki ja haagise mass, teljekoormused ja koormused tandemteljele määratakse eraldi. See võimaldab kergesti kontrollida, kas need jäävad lubatud piiridesse. Ka kalibreerimine on lihtne. Saate täppisreguleerida nii veoki kui haagise, et mõõtmised oleksid alati tõesed.

Work Remote.

Seadistage lihtsalt nupuvajutusega.
Unustage juhtmed. Work Remote’i abil saate õhkvedrustuse kõrgust reguleerida ja ise samal ajal vabalt ringi liikuda.

Hoidke seadmed kontrolli all.
Käivitage ja seisake mootorit ja kuni nelja jõuväljavõttu. Samuti saate reguleerida mootori pöördeid ja salvestada seadistusi, et need oleksid edaspidi hõlpsasti kättesaadavad.

Lülitage valgustus sisse.
On teil töötulesid, vilkureid või pealisehitisega seotud erivalgusteid? Kasutage nende sisse- ja väljalülitamiseks Work Remote’i.

Lisage pealisehitisega seotud funktsioonid.
Sõltuvalt pealisehitisest saab juhtida selle erinevaid funktsioone. Kõik need on menüüde kaudu kergesti ligipääsetavad ja sisaldavad samu ikoone kui armatuurlaual olevad nupud.

Kasutage seda ka ukse võtmena.
Jah, see on küll tavalisest võtmepuldist pisut suurem, kuid ikkagi. Väga mugav on kabiini uksi lukustada ja lukust avada kaugjuhtimispulti käest panemata.

Tagaluuktõstuki integreeritud juhtimine.
Enam ei ole vaja kaasas kanda kaht kaugjuhtimispulti. Uuendatud Work Remote lubab tagaluuktõstukit mugavalt tõsta ja langetada.

Markus Olsson räägib, mida saate Work Remote’i puldiga teha