100% kasutuskindlus – kuldne lubadus

Mõnd lubadust on lihtne pidada. Mõni on liiga hea, et tõsi olla. Otsustasime uurida, kumba kategooriasse kuulub Volvo uus lubadus. Pöördusime vastuste saamiseks hooldusosakonna juhataja Christian Gustavssoni ning transpordilahenduste juhi Jarkko Aine poole. „Volvo ei anna lubadusi, mida ta ei suuda pidada,” ütleb Jarkko Aine.

Jarkko Aine sõnul on saladuseks ennetus läbi ühenduvuse. See on see, mis annab Rootsi veokitootjale piisava kindlustunde, et pakkuda klientidele uut Volvo Kuldlepingut, mis lubab 100-protsendilist kasutuskindlust. „Me usume oma tehnoloogiasse ja teame, et ühelt poolt on seda põhjalikult kontrollitud ning peale selle toetab seda ka laiaulatuslik üleeuroopaline töökodade võrgustik,” ütleb Jarkko Aine.

Seiske liiga kaua ja Volvo tasub selle teile

„Nii see on,” ütleb Christian Gustavsson, „see on lepingus selgelt kirjas. Kasutuskindluse garantii järgi kohustume teid seisaku korral viivitamatult teele tagasi aitama. Kui meie kliendi veok pole kokkulepitud aja jooksul taas töökorras, kompenseerib Volvo selle talle. Kuid arvestades, kui suur usk on meil oma toodetesse, arvame, et ei pea liiga tihti maksma.”

Telematics Gateway – lubaduste pidaja

Volvo FM on varustatud kõrgetasemelise sideseadmega Telematics Gateway, mis hoiab veoki olulistel osadel kogu aeg silma peal. „See annab meile võimaluse teha tegelikul olukorral põhinevat hooldust, mitte järgida ajakava, mis võtaks veoki teelt siis, kui selleks puudub reaalne vajadus. Veokit saab hooldada siis, kui seda ei vajata,” räägib Christian Gustavsson. „Kui piduriklotsid või muud põhikomponendid on oodatust paremas seisukorras, saab töökoda hoolduskava muuta. Sel on positiivne mõju kasumlikkusele.”

Vajutage nuppu ja Volvo vastab teie eelistatud keeles

Kui me juhime tähelepanu asjaolule, et isegi kõige paremini konstrueeritud ja hooldatud veokil võib tekkida ootamatu soovimatu seisak, siis on Christian Gustavsson sellega nõus. „See on äärmiselt ebatõenäoline, kuid loomulikult oleme sellega arvestanud – isegi kui veokil on ettenägematu rike, ei saa ettevõtja närvivapustust,” lisab ta. „Planeerimata seisaku puhul vajutab juht lihtsalt VAS-nuppu. See annab talle automaatselt otseühenduse Volvo Action Service hädaabitelefoniga, mis on avatud 24 tundi päevas 365 päeva aastas – ja millel on üle 1100 volitatud töökoja Euroopas. Juht ühendatakse operaatoriga, kes räägib tema eelistatud keelt.”


100% kasutuskindlus – kuldne lubadus


Digitaalne tehnik pardal

Tunneme VAS-nupu vastu huvi ja küsime Christian Gustavssonilt, mis selle vajutamisel tegelikult juhtub. „Telematics Gateway saadab diagnostilised veakoodid ja veoki GPS-i koordinaadid operatiivhooldusesse Volvo Action Service. Nemad võtavad ühendust lähima Volvo töökojaga, et õiged tööriistad ja varuosad jõuaksid hooldussõidukis koos asjakohaselt koolitatud tehnikuga võimalikult kiiresti rikkega veokini. Tulemuseks on kiire remont ja viivitamatu naasmine teele.

Loomulikult saab VAS-nuppu kasutada ka teistes olukordades, näiteks kui veokisse on sisse murtud. Tahame, et juhid ja veoettevõtjad teaksid, et me saame neile abiks olla,” lisab Christian Gustavsson.

Arvutage, kui palju võite 100% kasutuskindlusega säästa

10
Kasutuskindlus