Volvo FMX

Volvo FMX on kaasaegne ehitusveok, mis on täis uuenduslikke lahendusi ja enneolematuid funktsioone.

4×2, 4×4, 6×2, 6×4, 6×6, 8×2, 8×4, 8×6, 10×4 või 10×6

D11 või D13 (330–540 hj)
Volvo FMX-i I-shift
Raskevedudel tõstke käsi I-Shifti poolt

Kuni viimase ajani tähendas äärmuslikult rasketes tingimustes sõitmine valikut käsilülituskäigukasti ja automaatse Powertronicu vahel. Nüüd on I-Shifti tugevdatud ja uuendatud ning see sobib ka raskete töötingimuste jaoks. Enamgi veel, see on saadaval kõikide teljekonfiguratsioonide jaoks, ka kahe esiteljega veokite jaoks.

Tänu käigukasti tugevdamisele ja käiguvahetustarkvara muudatustele, on I-Shift nüüd sobiv kasutamiseks ka rasketes töötingimustes, kus pind on väga konarlik ja künklik. I-Shift on nüüd saadaval ka vedava esiteljega veokite jaoks (4×4, 6×6, 8×6 ja uus 10×6), nii sobib nutikas käiguvahetus nüüd peaaegu iga töö jaoks. Astrid Drewsen on müügijuht, kes vastutab laiendatud pakkumuse eest, kuhu kuuluvad nii D11 kui ka D13 jõuülekanded.

Kui on oht kinni jääda

Milleks see on vajalik

„See tähendab, et Volvo FMX suudab tulla toime karmi ja künkliku maastikuga, tagades samas meie kõige populaarsema käigukasti mugavuse ja kütusesäästlikkuse. See on eriti oluline rasketes tingimustes ja palju manööverdamist nõudvate ülesannete täitmisel. See võimaldab juhil veidi puhata ning lasta I-Shiftil osa tööst ära teha. Samal ajal tagab see ka võimalikult väikese kütusekulu,“ selgitab Astrid Drewsen.

I-Shifti käigukast

Kiiresti ja sujuvalt

„Loomulikult on alati võimalik ka käsitsirežiimile lülituda – näiteks siis, kui soovite mõne libeda koha kindlasti sama käiguga läbida. Kõige ekstreemsemate tingimuste jaoks on endiselt saadaval ka Powertronicu käigukast ja käsilülituskäigukast. Valdava enamuse ehitustööde jaoks on see ideaalne käigukast. See on parim nii juhi kui ka omaniku jaoks,“ ütleb Astrid Drewsen.

Parim mõlemas valdkonnas

„Loomulikult on alati võimalik ka käsitsirežiimile lülituda – näiteks siis, kui soovite mõne libeda koha kindlasti sama käiguga läbida. Kõige ekstreemsemate tingimuste jaoks on endiselt saadaval ka Powertronicu käigukast ja käsilülituskäigukast. Üldiste ehitusvedude jaoks on I-Shift aga ideaalne valik. See on mõlemas valdkonnas parim nii veokijuhi kui ka -omaniku jaoks,“ ütleb Astrid Drewsen.

Optimaalne programm

Et I-Shifti käigukasti saab seadistada vastavalt konkreetse veoki vajadustele, on see ehitusülesanneteks ideaalne nii teedel kui maastikul. Näiteks on ehitustöödeks kohandatud I-Shiftil võimalik valida halbade teeolude jaoks mõeldud P+ programm. See tagab, et käiguvahetusi sooritatakse kõrgematel pööretel. Ehitusvedude spetsiifikat on võimalik kombineerida ka kütusesäästuga. Nii saab teel sõites kasutada ka I-See’d.

Astrid Drewsen

Kus ja millal?

„I-Shifti käigukastiga 8×6 Volvo FMX on ideaalne teede ehitamiseks ja hooldamiseks või mistahes muul juhul, kui veokiga on keeruline töökohta pääseda.“

Astrid Drewsen võtab uue I-Shifti ja vedavate esitelgede kombinatsiooni kokku: „Seda hinnatakse siis, kui on oht kinni jääda ning pidevalt tuleb siduri ja käigukangiga töötada.“

Tutvuge I-Shifti ja tarkvara võimalustega siin

9
I-Shift