Apmaiņas daļas

Gādājiet, lai Jūsu Volvo būtu Volvo!

Nodrošiniet optimālu savas Volvo kravas automašīnas darbspēju ar Volvo apmaiņas daļām - tas ir rentabls veids, kā gādāt, lai Jūsu Volvo būtu Volvo.

Apmaiņas daļas MŪSU atkārtotas ražošanas procesa laikā atgrieztās nodilušās daļas – galvenās daļas – tiek pilnīgi izjauktas, lai varētu kārtīgi novērtēt to stāvokli. Pēc tam no detaļām izņem serdeni un kārtīgi iztīra, un tikai pēc tam tās turpina pārbaudīt. Visas ātri nodilstošas detaļas, piemēram, gultņus, blīves un birstes, nomaina ar pilnīgi jaunām oriģinālām Volvo daļām. Ja nepieciešams, iekārtas apstrādā detaļas, lai tās atbilstu jaunākajām tehniskajām specifikācijām, un pēc tam samontē tās. Pēc tam daļas vēlreiz pārbauda, lai pārliecinātos, ka tās pareizi darbojas. Visām Volvo apmaiņas daļām ir konkurētspējīga cena, un uz tām attiecas tādi paši garantijas nosacījumi kā mūsu jaunajām oriģinālajām Volvo daļām.

 Apmaiņas daļas IZVĒLOTIES Volvo apmaiņas daļas, varat nešaubīties par to kvalitāti un veiktspēju, ko spēj piedāvāt tikai Volvo. Katra apmaiņas daļa pirms nosūtīšanas tiek pārbaudīta rūpnīcā, un to uzstāda Volvo tehniķis Volvo darbnīcā.

 

 

Volvo apmaiņas daļas tiek atkārtoti ražotas stingri saskaņā ar Volvo Trucks kvalitātes standartiem, tādējādi maksimāli samazinot negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi.

 Apmaiņas daļas NOSKATIETIES FILMU un uzziniet, kā atkārtotas ražošanas gaitā Volvo apmaiņas daļas iegūst jaunu dzīvi. Lai skatītos, noklikšķiniet šeit.Sazinieties ar savu Volvo dīleri un uzziniet, kā, izmantojot Volvo apmaiņas daļas, varat gādāt, lai Jūsu Volvo būtu Volvo.