Volvo Zilais līgums

Tas dāvās Jums bezrūpīgu naktsmieru

Volvo Zilais servisa līgums paredz regulāru apkopi, un Jūsu kravas automašīnai tiek izstrādāts ar Jums saskaņots apkopju plāns. Tas paildzina darbspējas laiku un palīdz Jums uzņēmumu padarīt ienesīgāku. Pilns līgumā iekļauto darbu saraksts skatāms šeit (PDF, 2.84 MB)

Plānota dīkstāve

Plānota dīkstāve nozīmē ilgāku darbspējas laiku

Kravas automašīnas apkopi un remontdarbus mēs saskaņojam ar Jums. Tas nodrošina, ka Jūsu kravas automašīnas veic piegādes Jums vajadzīgajā laikā, tādējādi Jūs varat īstenot klientam solīto un efektīvāk vadīt uzņēmumu.

Mūsu tehniķi ir vislabākie

Mūsu tehniķi ir vislabākie

Lai nodrošinātu to, ka kravas automašīna vienmēr ir labā kārtībā, pie mums strādā tikai sertificēti tehniķi, kas pārzina jaunākās tehnoloģijas un arī sarežģītu elektroniku. Mūsu tehniķi izmanto tikai oriģinālās Volvo detaļas, teicamam un ātram darbam viņiem vienmēr ir specializētie darbarīki un detaļas

Apkope īstajā brīdī

Apkopes mēs vienmēr veicam īstajā brīdī

Tā kā datumi apkopju plānā ir saskaņoti, Jūsu transportlīdzeklis vienmēr ir labā kārtībā. Mēs uzaicināsim Jūs uz servisu un veiksim visas vajadzīgās darbības, lai kravas automašīnas darbspējas laiks būtu ilgāks un funkcionalitāte labāka. Saprotams – lai netraucētu Jūsu darbu, mēs strādājam tad, kad neveicat piegādes. Gadījumiem, ja notiek kas neparedzēts, mēs darbojamies visu diennakti.

Laika, darba un naudas ietaupīšana

Laika, darba un naudas ietaupīšana

Līgumā paredzētie laiki un pakalpojumi tiek piemēroti Jūsu vajadzībām, un tas ietaupa apkopes jautājumiem patērēto laiku un darbu. Turklāt visas apkopes un servisa izmaksas Jūs zināsit jau iepriekš, un tas nozīmē labāku izmaksu kontroli. Visbeidzot – īpašuma kopējās izmaksas ir mazākas, jo kravas automašīna darbojas nevainojami, neplānotu dīkstāvju ir mazāk.

Vai vēlaties padomu, kurš servisa līgums ir Jums piemērotākais? Sazinieties ar vietējo Volvo dīleri.