Volvo Service Contracts

Uzlabota ikdienas darbu efektivitāte

Ir vienkāršs veids, kā paildzināt kravas automašīnas darbspējas laiku. Un reizē samazināt arī īpašuma uzturēšanas izmaksas, uzlabot pārvadājumu vadību un iegūt vairāk laika pamata uzņēmējdarbībai. Tie ir Volvo servisa līgumi, kas pilnveido jau tā izcilu kravas automašīnu, pievienojot vērtību jūsu uzņēmumam.

Jūsu kravas automašīna vienmēr ir labā kārtībā

Jūsu kravas automašīna vienmēr ir labā kārtībā

Saskaņā ar servisa līgumu par Jūsu automašīnu mēs rūpēsimies vislabāk un uzturēsim to nevainojamā kārtībā. Apkopi veic sertificēti tehniķi, kas gādā par to, lai automašīna darbotos nevainojami, turklāt apkope notiek Jums piemērotā laikā, lai iespējami mazāk traucētu pārvadājumiem.

Sekmīga jūsu uzņēmuma darbība

Sekmīga Jūsu uzņēmuma darbība

Ļaujot mums uzņemties kravas automašīnas apkopi, Jūs paildzināt tā darbspējas laiku un pilnveidojat savu uzņēmumu. Jūsu piegādes ir prognozējamākas, efektīvākas un ienesīgākas. Tas uzlabos attiecības ar pašreizējiem klientiem.

Pilnīga izmaksu kontrole

Pilnīga izmaksu kontrole un mazāk dokumentu

Servisa līgumi ne tikai pievieno vērtību uzņēmumam, bet arī labvēlīgi ietekmē izmaksas. Jūs iegūstat labāku kontroli, patērējat mazāk laika un naudas pārvaldīšanai, turklāt pienācīgā kārtībā uzturēta kravas automašīna patērē mazāk degvielas. Visi šie ieguvumi samazina kopējās īpašuma uzturēšanas izmaksas un atvieglo darbu, lai Jūs varētu koncentrēties uzņēmuma izaugsmei.

100% izmantots darbspējas laiks

Kādā mērā Jūs vēlaties uzlabot ikdienas darbu?

No atbildes uz šo jautājumu izriet tas, kāds līgums Jums ir vispiemērotākais. Visi līgumi nodrošinās labāk funkcionējošu kravas automašīnu, bet Zelta līgums parūpēsies arī par atvieglotu transportlīdzekļa uzturēšanu un 100% izmantotu darbspējas laiku.