Palieliniet sava autoparka efektivitāti

Palieliniet sava autoparka efektivitāti

Kravas automašīnu pārraudzība vēl nekad nav bijusi tik vienkārša. Detalizētās kartes nodrošina pilnīgu kontroli pār transportlīdzekļu darbībām. Datus par autovadītāju un transportlīdzekli var uzreiz aplūkot kartē, lai uzskatāmi būtu pieejama jaunākā informācija par pārvadājumu. Turklāt iespēja uzzināt, kur tieši ir jūsu krava, būs izdevīga gan jums, gan jūsu klientiem.

Reāllaika dati

Pozīcijas u.c. informācija

Vienmēr zinot jaunāko informāciju par kravas automašīnas braukšanas ātrumu, autovadītāja statusu, gaidāmo ierašanās laiku un citiem rādītājiem, pārvadājumu plānotājs var gūt pilnīgu pārskatu par pašreizējo situāciju. Lai vēlāk apskatītu izvēlētos maršrutus, var vienkārši skatīt kartē kravas automašīnu atrašanās vietas virzienā no beigām uz sākumu.

Jaunu uzdevumu sākšana

Jaunu uzdevumu sākšana

Dynafleet nosaka arī to, kurai no kravas automašīnām vislabāk piešķirt jaunu uzdevumu. Vienkārši nospiežot pogu, sistēma automātiski norāda transportlīdzekļus, kas atrodas vistuvāk preču iekraušanas vietai. Tai pat laikā sistēma norāda, kuri autovadītāji var un kuri nevar sasniegt norādīto galamērķi pašreizējās darba maiņas laikā.

Positioning Plus

Positioning+

Positioning+ ir pozicionēšanas pievienojumprogramma, kas nodrošina kravas automašīnu atrašanās vietas datus reāllaikā. Geofence+ funkcionalitāte automātiski norāda, kad kravas automašīna šķērso pielāgotu ģeogrāfisko zonu vai novirzās no maršruta, tādējādi padarot darba vadības, plānošanas un pielāgošanas procesu vienkāršāku.

Pakalpojums Izvietojums:
  • Norāda kravas automašīnu precīzu atrašanās vietu līdz ielas līmenim;
  • Sniedz informāciju par laiku, autovadītāju, ātrumu, noslodzi un transportlīdzekļa tipu;
  • Automātiski parāda, kuras kravas automašīnas labāk izvēlēties, ja ir saņemts kāds jauns pārvadājuma piedāvājums;
  • Geofence norāda, kad kravas automašīna iebrauc konkrētā ģeogrāfiskā teritorijā, piemēram, terminālī;
  • Atvieglo maršruta plānošanu un ļauj vieglāk atrast ātrāko maršrutu līdz galamērķim;
  • Navigācijas punktu sūtīšana uz Volvo navigācijas sistēmu kravas automašīnā.

Positioning+ serviss:
  • Transportlīdzekļa pašreizējās atrašanās vietas dati ik minūti tiek atjaunināti;
  • Paziņojumi no transportlīdzekļiem, kas šķērso valstu robežas, lietotāja definētus maršrutus vai apgabalus, izmantojot Geofence+ funkcionalitāti;
  • Nepieciešamības gadījumā paziņojumi, kas ļauj Geofence+ aktivizēt lietotāja definētos laika intervālos.