Volvo finansējums

Mūsu finansējums Jūsu biznesa atbalstam

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties iegādāties Volvo kravas automašīnu uzreiz vai līzingā, katram darījumam piedāvājam individuālu pieeju. Jūsu uzņēmumam ir savas vajadzības, mērķi un izaicinājumi un Volvo darbinieki ir apņēmības pilni palīdzēt Jums sasniegt visu iecerēto. Būtiskākais atbalsts ir pareizā finanšu risinājuma izvēle.

Volvo finanšu pakalpojumi (Volvo Financial Services  - VFS) piedāvā dažādus finanšu produktus un ir pazīstams daudziem Volvo klientiem Latvijā jau kopš 1994. gada. Kopš 2011.gada maija Latvijā ir reģistrēts uzņēmums VFS Latvia, kas nodrošina finanšu pakalpojumus Volvo klientiem tādejādi realizējot ‘’One-Stop-Shop’’ konceptu, piedāvājot pilnu pārvadājumu biznesam nepieciešamo pakalpojumu klāstu vienuviet. Vietējā uzņēmuma atvēršana ļauj strādāt efektīvāk un apliecina Volvo uzticību saviem klientiem Latvijā.
VFS Latvia piedāvās finansējumu (finanšu līzings) visiem Volvo Group produktiem, kas ir pārstāvēti Latvijā, t.i., Volvo kravas automašīnām un Volvo celtniecības tehnikai. Papildus tam VFS Latvia sadarbībā ar apdrošināšanas brokeri IIZI piedāvā arī iespēju iegādāties OCTA un KASKO apdrošināšanu - vairāk informācijas sadaļā ''APDROŠINĀŠANA''.

Mēs priecāsimies atbildēt uz Jūs interesējošiem jautājumiem! Zvaniet mums pa zemāk norādītajiem tālruņa numuriem:
+371 6781 3245
+371 6781 3248
+371 6781 3244
Vai rakstiet: info.vfslatvia{at}vfsco.com