Jaunias Volvo FE

Jūsu daudzpusīgais darba partneris sniedz lielisku vadāmību un augstāko produktivitāti.

4×2 vilcējs; 4x2, 6x2 vai 6x4 kravas automašīna

D8K (250, 280 vai 320 ZS)
Volvo FE spēka pārvads

Jauda un veiktspēja pēc pieprasījuma!

Elastīgs, jaudīgs, ar ātru nostrādi un mazu kaitējumu apkārtējai videi. Volvo FE spēka pārvads nodrošina augstu veiktspēju, kas padara transportlīdzekli par būtisku profesionālu rīku, veicot pārvadājumus pilsētās un reģionos.

  Volvo FE piedāvā jaunākos mašīnbūves tehnoloģiskos risinājumus, kas padara to par ideālu ilgtermiņa risinājumu, ja jūsu uzņēmumam ir vajadzīgs maksimāli ilgs darbspējas laiks un produktivitāte.


Volvo D8K
– viss, ko Jūs varētu vēlēties no Volvo dzinēja
Volvo D8K ir pilnībā jauns sešcilindru 8 litru dzinējs ar 250, 280 vai 320 ZS jaudu. Tas ideāli sader ar Volvo FE, jo to iespējams pielāgot pēc vajadzības, un tas nodrošina nepārspējamu veiktspēju.

Volvo izstrādātais un konstruētais D8K dzinējs nodrošina izcilu jaudu un griezes momentu, kā arī atgāzu attīrīšanas sistēmu, kas atbilst visstingrākajiem emisiju standartiem. Tam ir arī zibensātrs reakcijas laiks, kas ļoti palīdz, piemēram, intensīvā pilsētas satiksmē.

Uzziniet vairāk par Volvo dīzeļdzinējiem.
Pārnesumkārbas
Manuālajām pārnesumkārbām pārnesumus pārslēdz servomehānisms. Īsā pārnesumu svira ir novietota uz dzinēja telpas (gan manuālās, gan automātiskās kārbas gadījumā). Automātisko pārnesumkārbu pārvalda ar spiedpogām. Visas pārnesumkārbas iespējams aprīkot ar jaudas noņemšanas kārbu.

Aizmugures tilti
Volvo FE ir pieejami četru veidu aizmugures tilti. Tilta maksimālā noslodze – no 13 līdz 23 tonnām. Diferenciāļa bloķētājs visiem tiltiem iekļauts standarta komplektācijā.

Uzziniet vairāk par Volvo FE spēka pārvada specifikācijām


I-Shift pārnesumkārba

I-Shift: beidzot ir klāt!

Vadīt kravas automašīnu ar I-Shift var viegli un bez piepūles. Tā kā nav sajūga pedāļa, vairāk uzmanības iespējams veltīt pārējiem diviem pedāļiem. I-Shift izmanto tajā iestrādāto tehnoloģiju, lai vienmēr ātri un automātiski izvēlētos visatbilstošāko pārnesumu. Vadības programma nodrošina tik precīzu pārslēgšanos, kādu nespēj panākt pat visprasmīgākais autovadītājs.

Taču, ja jūs vēlaties aktīvāk iesaistīties autovadīšanā, varat droši to darīt. Vadības svirā iestrādātie taustiņi ļauj jums pārslēgt pārnesumus arī manuāli.

Uzziniet vairāk par Volvo FE I-Shift pārnesumkārbu


Euro 6

Euro 6

Mums Volvo Trucks Euro 6 ir tikai kārtējais solis ceļā uz pilnību. Samazinot degvielas patēriņu, mēs samazinām kopējo izmešu daudzumu vēl vairāk, un jūs varat izbaudīt samazinātās izmaksas.


Volvo Trucks apkopes intervāli

Servisa intervāli un apkopes prasības nav mainījušās

Neraugoties uz normatīva Euro 6 palielinātajām prasībām attiecībā uz dzinējiem un personālu, Volvo FE īpašniekiem nav jāuztraucas par servisa intervāliem vai papildu apkopes prasībām. Šīs prasības nav mainījušās.


Volvo FE pārnesumkārbas

Mums vienmēr ir prātā elastīgums

Atkarībā no tā, kas vislabāk atbilst jūsu darba apstākļiem, varat izvēlēties Volvo FE ar manuālo vai automātisko pārnesumkārbu.

Manuālā pārnesumkārba pieejama ar 6 vai 9 pārnesumiem, kas attiecīgi piemēroti braukšanai pilsētās un īpaši efektīvai braukšanai ar papildiekārtām.

Automātiskā pārnesumkārba būs īpaši noderīga, ja darba laikā bieži jāuzsāk braukt un jāapstājas. Šī pārnesumkārba ļoti labi sader ar Volvo FE dzinēju D8K

Uzziniet vairāk par elastību un efektivitāti