Jaunias Volvo FE

Jūsu daudzpusīgais darba partneris sniedz lielisku vadāmību un augstāko produktivitāti.

4×2 vilcējs; 4x2, 6x2 vai 6x4 kravas automašīna

D8K (250, 280 vai 320 ZS)
Radīts, lai iederētos...
un izceltos

Jaunais Volvo FE ir godam pelnījis pievienoties Volvo kravas automašīnu klāstam. Lai gan tas ir mazāks par saviem muskuļotajiem tālo pārvadājumu brāļiem, aplūkojot to, uzreiz redzams, ka tie tomēr pieder pie vienas saimes.

V-veida LED dienas gaitas gaismas tagad ietvertas standartkomplektācijā.
LED dienas gaitas gaismas

Līdz ar jauno Volvo FE kļūst skaidrs, ka visu Volvo kravas automašīnu klāstu caurstrāvo skaidra un vienota dizaina koncepcija. Izmantojot izteiksmīgas kontūras un grafikas, ir radīta kravas automašīna ar jaunu raksturu un zīmola identitāti. Tādas dizaina iezīmes kā izteiktie vertikālie priekšēji lukturi ar V formas dienas gaitas gaismām un melnā priekšējā režģa izceltā skaidrā kontūra liek noprast, ka skatāties uz pilntiesīgu Volvo saimes biedru.

Lieliski piemērots ielām

Jauna dizaina iezīme – Volvo raksturīgā emblēma no režģa tagad ir pacelta jaunā, redzamākā vietā – zem vējstikla. Tāpēc vējstikls vizuāli šķiet lielāks, un izskatās, ka autovadītājs atrodas “tuvāk” ielai. Šāds efekts ir svarīgs, strādājot ar mūsu kompaktajām kravas automašīnām, jo tās galvenokārt izmanto vidē, kur ir daudz cilvēku.

Pietiek ar vienu skatienu, lai saprastu, ka šī kravas automašīna ir radniecīga saviem lielākajiem brāļiem.

Jaunajam dizainam ir Volvo raksturīgās iezīmes.
Priekšējais režģis

Viena saime, sava identitāte

Šīs izmaiņas ieviestas ne tikai tādēļ, lai automašīna labāk iederētos vidē, bet arī kāda cita iemesla dēļ – lai saskaņotu visu Volvo kravas automašīnu dizainu. Priekšpuses jaunais dizains parāda to, ka jaunajam modelim piemīt gan tās pašas iezīmes kā šīs saimes leģendārajiem lielajiem brāļiem, gan arī savi individuāli dizaina elementi.

Tēla radīšana

Kā tad būtu jājūtas īpašniekiem, autovadītājiem un pat pilsētu iedzīvotājiem, ieraugot jauno Volvo FE? Mēs ceram, ka jaunais dizains palīdzēs cilvēkiem ielās un citiem satiksmes dalībniekiem justies labi šīs jaunās kravas automašīnas klātbūtnē. Tajā pašā laikā cerams, ka īpašnieki un autovadītāji jutīsies lepni par to, ka cilvēki viņus asociē ar Volvo, un priecāsies par kravas automašīnu, kas nevainojami veic savus uzdevumus.

Jaunais trīsdaļīgais buferis ar tērauda stūriem ir vieglāk remontējams.
Trīsdaļīgs buferis
3
Dizains