Jaunias Volvo FE

Jūsu daudzpusīgais darba partneris sniedz lielisku vadāmību un augstāko produktivitāti.

4×2 vilcējs; 4x2, 6x2 vai 6x4 kravas automašīna

D8K (250, 280 vai 320 ZS)
Neuzkrītoša klātbūtne
Neuzkrītoša klātbūtne

Tādām kravas automašīnām, kāda ir Volvo FE, kas veic piegādes un citus pakalpojumus pilsētās, ir viegli jāsaplūst ar apdzīvoto centru vidi. Lai panāktu to, ka šī kravas automašīna minimāli ietekmē apkārtējo vidi, ir svarīga tehnoloģiju attīstība, atbalsta pakalpojumi un korporatīvā atbildība.

Demogrāfijas dati rāda, ka mēs arvien vairāk dzīvojam pilsētās vai piepilsētās. Tas savukārt nozīmē to, ka pieaug arī pieprasījums pēc preču piegādes šajos apgabalos un kravas automašīnas vēl vairāk ienāk mūsu ikdienā. Paturot to prātā, Volvo Trucks veic aktīvas un visaptverošas darbības, lai parūpētos par apkārtējās vides drošību.

Iegūt vairāk, patērējot mazāk

Mums ir tālejoši plāni, kā mazināt mūsu kravas automašīnu un saistīto darbību ietekmi uz apkārtējo vidi. Pēdējo 20 gadu laikā Volvo kravas automašīnu gaisu 90%piesārņojošo izmešu daudzums ir samazinājies par vairāk nekā 90%. Vienlaikus par 20% samazināts  degvielas patēriņš. Taču mēs neieslīgstam pašapmierinātībā un turpinām meklēt jaunus risinājumus un uzlabojumus. Mēs turpinām izstrādāt hibrīda un metāna dīzeļa spēka pārvadus, un jaunajā Volvo FE ir pieejama SCR izplūdes sistēma. Turklāt kravas automašīna pilnībā atbilst visām Euro 6 standarta prasībām, un tās degvielas patēriņš nav palielinājies, savukārt tehniskās apkopes intervālu skaits pat ir mazinājies.

Mazi soļi, lielas izmaiņas

Mēs ne tikai izstrādājam un radām tādas optimizētas kravas automašīnas, kāda ir jaunā Volvo FE, bet arī apzināmies, ka izšķiroša nozīme ir arī tam, kā tās tiek vadītas un apkoptas. Piemēram, mēs piedāvājam degvielas informācijas un autovadītāju attīstības programmas, kā arī citus pakalpojumus, piemēram, autoparka pārraudzības sistēmu Dynafleet, atzinību guvušo I-Shift pārnesumkārbu un pārdomātus programmatūras atjauninājumus. Tas viss kopā ļauj mums maksimāli izmantot ikvienu degvielas pilienu un mazināt ietekmi uz apkārtējo vidi.

Atbildība sākas ar mums pašiem

Mūsu ietekmi uz vidi nosaka ne tikai kravas automašīnas. Tam, kā mēs tās ražojam un kādus procesus izmantojam, arī ir liela loma. No 2003. līdz 2008. gadam mēs par trešdaļu samazinājām enerģijas patēriņu uz vienu uzbūvēto kravas automašīnu, un 2008. gadā mēs Ģentē atklājām pasaulē pirmo ražotni, kuras darbībā nerodas papildu oglekļa dioksīds, – tā ir vieta, kur tiek ražots jaunais Volvo FE. Mēs arī lepojamies ar pasaulē pirmo izplatītāju punktu Veronā, Itālijā, kas neietekmē apkārtējo vidi. 

10
Apkārtējā vide