Jaunias Volvo FE

Jūsu daudzpusīgais darba partneris sniedz lielisku vadāmību un augstāko produktivitāti.

4×2 vilcējs; 4x2, 6x2 vai 6x4 kravas automašīna

D8K (250, 280 vai 320 ZS)
Atbilde ir „jā”
Iepazīstinām ar jauno Volvo FE

Jaunajam Volvo FE jāveic ļoti plašs uzdevumu klāsts – gan reģionālie kravas pārvadājumi un nelieli būvniecības darbi, gan pakalpojumu nodrošināšana un saldētu preču pārvadājumi, – tāpēc tam savā klasē (18–26 t) jānodrošina pilnīgi jaunas kvalitātes pielāgojamība un darba rezultāti.

Tagad komplektācijā ir arī ekonomiskā I-Shift pārnesumkārba
I-Shift

Iztēlojieties normālu darba dienu un pēc tam novērtējiet savas kravas automašīnas sniegumu. Vai tā nodrošina jūsu vajadzībām atbilstīgu darbības un ekonomisko efektivitāti? Ja Jums rodas šaubas, iespējams, Jums palīdzēs pieņemt lēmumu jaunā Volvo FE kravas automašīna. Jaunajai automašīnai ir ieviesti daudzi uzlabojumi, piemēram, visiem modeļiem tagad ir pieejama I-Shift pārnesumkārba, tāpēc tā ir pilnvērtīga izvēle, ko ir vērts apsvērt.

Pasaules ziņas – I-Shift pārnesumkārba
jaunajam Volvo FE

Jaunās Volvo FE automašīnas komplektācijā ir mūsu izstrādātā un pasaulē atzinību guvusī I-Shift pārnesumkārba. Autovadītājam tā nodrošina ērtāku vadāmību, vieglāku darba maiņu, savukārt operatoram – mazāku degvielas patēriņu un efektīvākus pārvadājumus.
Uzziniet vairāk par I-Shift

Jauna, Volvo izstrādāta, dzinēju programma.
Jauna, Volvo izstrādāta dzinēju programma.

Elastīgāks nekā jebkad iepriekš

Piedāvājam arī dažādas jaudas noņemšanas kārbu konfigurācijas, jo jāapsver dažādie automašīnas izmantošanas mērķi. Pateicoties pilnīgi jaunai dzinēju programmai, vairs nav jāraizējas par to, vai varēs nodrošināt pietiekamu jaudu.

Jauns priekšējā paneļa dizains, kas ietver arī LED dienas gaitas gaismas
LED dienas gaitas gaismas

Stabils un izturīgs – gan iekšpusē, gan ārpusē

Stabila, izturīga šasija nodrošina vienkāršāku un efektīvāku kravas automašīnas piekļuvi daudz vairāk vietām, kā līdz šim. Mums jāpiebilst, ka jaunā Volvo FE kravas automašīna ir tikpat iespaidīga arī raugoties no autovadītāja perspektīvas. Pateicoties autovadīšanas ergonomikai, jaunam sēdeklim un rūpīgi izstrādātajai kabīnei, šī automašīna ir lieliski piemērota ērtai, drošai izmantošanai un biežai iekāpšanai kabīnē un izkāpšanai no tās. Tieši šīs iezīmes ļauj jaunajam Volvo FE stāties pretī vēl plašākam uzdevumu klāstam. Labas ziņas jums un lieliskas ziņas jūsu uzņēmumam.

2
Kopsavilkums