Volvo FH

Jauns līderis tālo reisu segmentā. Nepārspējams komforts autovadītājam un zemas ekspluatācijas izmaksas.

4 × 2, 6 × 2, 6 × 4, 8 × 2,  8 × 4 vai 10 × 4

D13 vai D16 (no 420 līdz 750 ZS)
I-See
Ietaupiet degvielu ar I-See

Tuvojoties nogāzei, jaunajā Volvo FH I-See apkopo informāciju par tās slīpumiem, lai varētu maksimāli efektīvi pārvaldīt ātruma un pārnesuma maiņas. Šī tehnoloģija ir nozīmīgs jauninājums, kas ļauj ietaupīt līdz pat 5 % degvielas.

„Ja kravas automašīna līdz šim nav pa šo ceļu braukusi, tā lejupielādē datus no I-See „mākoņa”,” skaidro Anderss Ēriksons. „Ja par šo vietu vēl nav informācijas, kravas automašīna brauciena laikā atcerēsies ceļa slīpumus un tos augšupielādēs; tādējādi nākamajā reizē šī informācija jau būs datubāzē. Tādā veidā pavisam drīz būs iespējams piekļūt visai vajadzīgajai informācijai, lai samazinātu degvielas patēriņu.”

''Ietaupiet līdz 5 % degvielas, izmantojot I-See''

Izmantojiet ikvienu pakalnu

I-See aprēķina, kā iespējams maksimāli izmantot kinētisko enerģiju nogāzē, un nogādā šo informāciju pārdomātajai transmisijai I-Shift. Kopumā šī funkcija nodrošina sešus dažādus manevrus, kas samazina degvielas patēriņu. Piemēram, tā laikus veic paātrinājumu, lai izmantotu maksimālo gravitātes spēku un tādējādi izvairītos no dzinēja nelietderīgas darbības.

Anderss Ēriksons skaidro: „Prasmīgi autobraucēji šādu metodi izmanto jau tagad. Tomēr, ja sēžat pie stūres astoņas stundas, iespējams, ne vienmēr rīkosieties atbilstoši. Funkcija I-See palīdz pievērsties citiem braukšanas aspektiem laikā, kad braucat pa nogāzēm.”

Izmantojot visefektīvāko brauciena vadības iestatījumu un sistēmu I-See, degvielas patēriņu var samazināt pat par 5 procentiem. Ietaupījums ir atkarīgs no tā, cik lielā mērā izmanto funkciju I-See. Tā ir automātiska sistēma, tāpēc nav vajadzīgas ne kartes, ne atjauninājumi. Arī tas ietaupa līdzekļus.


I-See 

Ietaupiet vēl vairāk ar pakalpojumu Degvielas informācija

Lai izmantotu maksimālās ietaupīšanas iespējas, Volvo autovadītāju apmācības programma visos līmeņos pilnveido autovadītāju degvielas taupīšanas metodes. Lai nodrošinātu pastāvīgus ietaupījumus, nekas nav labāks par nepārtrauktu uzraudzību un personīgā degvielas informācijas konsultanta padomu.

Transporta risinājumu menedžeris Jarko Aine apraksta jauno Degvielas informācijas pakalpojumu: „Lai ietaupījumi būtu ilglaicīgi, ir svarīgi sistemātiski ievērot norādījumus. Degvielas informācijas sistēma ļauj izvērtēt braukšanas iemaņas, piemēram, ātruma izvēli un pārnesumu izvēli, izmantojot informāciju, kas saņemta no kravas automašīnas. Tā darbojas kā abonementa pakalpojums tik ilgi, cik jums tas nepieciešams. Pēc katras analīzes autovadītājam tiek novadīts ziņojums par veicamajām darbībām. Ja rodas jautājums, var sazināties ar degvielas informācijas konsultantu, kurš izveido ziņojumu.”

Degvielas ekonomijas čempions

Jaunajā pakalpojumā ir ietverts Degvielas izlietojuma padomnieks, Degvielas izlietojuma pārvaldības rīks un Degvielas pārvaldības atbalsts. Pakalpojums sniedz uzņēmumam nepieciešamos resursus un nepārtrauktību, lai ilglaicīgi nodrošinātu degvielas ekonomiju. „Labākie rezultāti tiek sasniegti, ja uzņēmumi ieceļ paši savu Degvielas ekonomijas čempionu, – kādu darbinieku, kas spēj nolasīt pārskatus un nodot kopsavilkumu transportlīdzekļu vadītājiem,” stāsta Jarko Aine. „Tas maksimāli palielinās ietaupījumus daudzu mēnešu garumā.”

„Pēc katras analīzes autovadītājam tiek novadīts ziņojums par veicamajām darbībām. Ja rodas jautājums, var sazināties ar degvielas informācijas konsultantu, kurš izveido ziņojumu.” Degvielas informācija palīdz ietaupīt līdz pieciem procentiem degvielas, un to var izmantot, lai turpinātu samazināt degvielas izdevumus mēnesī.


3
Degviela