Jaunais Volvo FL

Mazs, viegls un jaudīgs. Nevainojams pilsētas satiksmē un piemērots arī ceļiem ārpus pilsētas.

Kravas automašīna 4 × 2 vai 4 × 4

D5K vai D8K (210–280 ZS)

Radīta jūsu ērtībām.

Plašais Volvo FL kabīnes salons ir izstrādāts, domājot tikai par vienu personu, – par autovadītāju. Jebkura detaļa un sastāvdaļa radīta tā, lai tā būtu ergonomiska un ērta. Vadīklu un pārnesumu pārslēga izvietojums, ērti saskatāmais un intuitīvi lietojamais vadības panelis, ērtie sēdekļi un regulējamais stūres rats, –tas viss ir pārbaudīts un izstrādāts tikai ar vienu mērķi: radīt vislabāko darba vidi.Plašs salons

Plaša un ietilpīga.

Volvo FL modelim pieejami trīs kabīņu izmēri: dienas, komforta vai apkalpes kabīne – atkarībā no jums vajadzīgās ietilpības vai pasažieru skaita.

Skatīt pilnīgas kabīņu specifikācijas


Ērti sēdekļi

Jaunas ērtību augstienes.

Jaunie ergonomiskie sēdekļi ir Volvo FL salona svarīgākais jaunievedums – tiem ir uzlabots stiprinājums un iestrādāts galvas balsts un drošības jostas. Jauni sēdekļu pārvalki sniedz uzlabotu aizsardzību pret netīrumiem. Gan autovadītāja, gan blakussēdētāja sēdekļus var regulēt atbilstīgi vajadzībām.

Uzziniet vairāk par autovadītāja ērtībām


Mērierīču panelis

Pilnīga kontrole ar vienu acs uzmetienu.

Volvo FL mērierīču un galvenais panelis ir izveidots un izkārtots pēc iespējas saprotamāk. Mērierīču panelis novietots tā, lai nodrošinātu labāko ergonomisko risinājumu, savukārt galvenā paneļa ierīces izvietotas tā, lai acumirklī varētu pārredzēt visas svarīgākās darbības.


Klusa kabīne

Klusa kabīne.

Uzlabota skaņas izolācija nozīmē to, ka ar Volvo FL iespējams braukt, salonā dzirdot minimālu dzinēja, riepu vai apkārtējās vides troksni.


Augšējais glabāšanas nodalījums

Ietilpīgi glabāšanas nodalījumi

Glabāšanas nodalījumi durvīs un panelī. Augšējie nodalījumi, izvelkamais nodalījums starp sēdvietām. Kabīnē arī iespējams ierīkot vēl vairāk glabāšanas nodalījumu. Jaunajā Volvo FL jums nekad nepietrūks nodalījumu, kuros glabāt vajadzīgās lietas. Vai arī ne tik ļoti vajadzīgās lietas.

Uzziniet vairāk par glabāšanas nodalījumiem


Volvo FL stūre

Stūres rata regulēšana.

Stūres ratu var viegli noregulēt jums visērtākajā pozīcijā. Tā diametrs ir 460 vai 500 mm.


Četru riteņu piedziņas paneļa slēdži

Ērti pieejamas četru riteņu piedziņas vadīklas

Lai izvairītos no riteņu buksēšanās vai iestrēgšanas dubļos, Volvo FL 4 x 4 modelim pieejamas visas vajadzīgās vadības ierīces maksimālas saķeres veidošanai. Četri paneļa slēdži ir ērti aizsniedzami un ļauj pārvaldīt priekšējās dzenošās ass un aizmugures tilta diferenciāļa bloķētāju, un pārnesumkārbas zemo pakāpi un diferenciāļa bloķētāju.


Ugunsdzēsības aparāts

Uzlabojiet savu drošību.

Jūsu drošība mums ir sevišķi svarīga. Tai jābūt svarīgai arī jums. Tādēļ ir iespējams pasūtīt papildu aprīkojumu, kas jūsu salonu padarīs vēl drošāku. Ugunsdzēsības aparāts, atstarojoša veste vai pārnēsājams brīdinājuma lukturis – viss pieejams pēc jūsu izvēles. Un jūsu drošībai.


Audio iespējas

Brauciens ar fona mūziku.

Ceļš paiet ātrāk, ja fonā skan mūzika. Volvo FL ir pieejamas trīs dažādas audioierīču sistēmas – sākot ar USB savienojuma, CD un mp3 atskaņotajiem, beidzot ar dažādu veidu radioierīcēm, turklāt pārvaldības ērtībai varat izmantot iebūvētās brīvroku un tālvadības sistēmas.

Skatīt pilnīgas audio pakešu specifikācijas


Volvo FL stūre

Stūres rata regulēšana.

Stūres ratu var viegli noregulēt jums visērtākajā pozīcijā. Tā diametrs ir 460 vai 500 mm.