Volvo FL šasija

Piemērots darbam pilsētā.

Volvo FL šasija ir izveidota tikai vienam mērķim: daudzpusībai. Sastopoties ar pilsētas piegādes uzdevumu prasībām un grūtībām, smagām kravām, asiem pagriezieniem un ilgstošu izmantošanu, tā pārvar jebkuru izaicinājumu. It īpaši tad, ja esat detalizēti norādījis vajadzīgās specifikācijas.

Šasiju augstumi, aptuv.

  • Zemā: 810–830 mm
  • Vidējā: 860 mm
  • Augstā: 950 mm
  • Īpaši augsta 960 mm
Garenbāzes
  • 3,250–6,800 mm

Skatīt pilnīgas šasijas specifikācijas


Īpaši pielāgotas Volvo FL šasijas

Individuāli pielāgota vai standarta.

Volvo FL modelim iespējams pasūtīt standarta vai īpaši jūsu vajadzībām pielāgotas šasijas. Pateicoties Volvo virsbūves uzstādītāju norāžu (VBI) sistēmai, darbu veikšanai vajag mazāk laika – jūs savu ideālo kravas automašīnu ar ideālo virsbūvi, kas pielāgota tieši jūsu uzņēmējdarbībai, varat saņemt visdrīzākajā laikā.


Volvo FL šasijas, skats no augšas

Viegla uzstādīšana.

Lai atvieglotu virsbūvju uzstādīšanas speciālistu darbu, šasijas rāmī iespējams ierīkot dažādas virsbūves stiprinājuma vietas. Kombinācijas iespējams pielāgot jebkurām vajadzībām vai virsbūvei.

Uzziniet vairāk par šasiju daudzpusību


Apkopes ikona

Bezapkopes priekšējie tilti.

Atbilstīgi plānotajai slodzei pieejami trīs dažādi bezapkopes priekšējie tilti. Kravas automašīnām ar D5K dzinēju maksimālā kravnesība ir 4,5 tonnas, savukārt D8K dzinēja automašīnu maksimālā kravnesība ir no 4,5 līdz 7,1 tonnai.


Volvo FL, skats no sāna

Balstiekārtas izvēle.

Atbilstīgi tilta noslodzei gan priekšējiem, gan aizmugures tiltiem pieejamas dažādas balstiekārtas: pneimatiskā, lokšņu vai kombinēta balstiekārta.


Volvo FL riepu izmēri

Riteņu izmēri.

Volvo FL modelim pieejami trīs dažādi riteņu izmēri. Mazās optimizētās 12 tonnu četrcilindru dzinēja kravas automašīnas riepu diametrs ir 17,5 collas, bet lielāko sešcilindru dzinēju kravas automašīnu riepu diametrs var būt no 19,5 līdz 22,5 collām.


Ātra bremžu nostrāde

Ātra un droša bremžu darbība.

The Volvo FL has pneumatic brakes with lightweight discs at both front and rear. Elektroniskā pretbloķēšanas disku bremžu sistēma (EBS) nodrošina ātrāku un drošāku bremžu nostrādi, kā arī mazina bremžu nodilumu. Sistēmai ir tādas funkcijas kā bremžu pretbloķēšanas sistēma (ABS), diferenciāļa bloķēšana un dažādu bremžu sistēmu saskaņota izmantošana.


Elektroniski regulējama balstiekārta

Viegla, ātra iekraušana.

Elektroniski regulējamo balstiekārtu (ECS) var izmantot, lai ar slēdžiem mērierīču panelī vai vadības pulti regulētu pneimobalstiekārtas augstumu, šādi pielīdzinot to kraušanas rampas augstumam.