Jaunais Volvo FL

Mazs, viegls un jaudīgs. Nevainojams pilsētas satiksmē un piemērots arī ceļiem ārpus pilsētas.

Kravas automašīna 4 × 2 vai 4 × 4

D5K vai D8K (210–280 ZS)
Volvo FL šasija

Jūsu vajadzībām nevainojami pielāgotas šasijas

 Jaunā Volvo FL šasija ir izveidota tikai vienam mērķim: daudzpusībai. Un tagad tā ir vēl vairāk pielāgojama. Tā 10 līdz 18 tonnu masa, 4 x 2 vai 4 x 4 piedziņa un plašais citu specifikāciju klāsts padara šo modeli piemērotu pilsētas videi – lai kāds darbs arī būtu jādara.

Šasiju augstumi, aptuv.

  • Zemā: 810–830 mm
  • Vidējā: 860 mm
  • Augstā: 950 mm
  • Īpaši augsta 960 mm
  • Īpaši augsta (XX-High): 1175 mm 
Garenbāzes
  • 3,250–6,800 mm

Skatīt pilnīgas šasijas specifikācijas

 


Volvo FL piedāvājuma klāsts

Masa, sākot no 10 tonnām

Volvo FL šasiju piedāvājums tagad ir papildināts ar vieglsvara variantiem transportlīdzekļiem ar pilnu masu 10–12 tonnas. Tas nozīmē, ka tagad var izvēlēties no plaša 10–18 tonnu modeļu kombināciju klāsta.

Skatiet pilnīgās šasiju specifikācijas

Volvo FL 4x4

Pieejams ar četru riteņu piedziņu

Vai jūsu darbs rada vajadzību atstāt sakārtotās pilsētas ielas? Izvēlieties jauno Volvo FL 4 x 4. Tā ir kravas automašīna ar saķeri un klīrensu, kas nodrošina nevainojamu braukšanu arī sarežģītos ceļa apstākļos. Piemērota vispārīgiem palīgdarbiem vai specifisku uzdevumu veikšanai, nodrošinot municipālos pakalpojumus.

Uzziniet vairāk par jauno Volvo FL 4 x 4


Īpaši pielāgotas Volvo FL šasijas

Individuāli pielāgota vai standarta.

Volvo FL modelim iespējams pasūtīt standarta vai īpaši jūsu vajadzībām pielāgotas šasijas. Pateicoties Volvo virsbūves uzstādītāju norāžu (VBI) sistēmai, darbu veikšanai vajag mazāk laika – jūs savu ideālo kravas automašīnu ar ideālo virsbūvi, kas pielāgota tieši jūsu uzņēmējdarbībai, varat saņemt visdrīzākajā laikā.


Volvo FL šasijas, skats no augšas

Viegla uzstādīšana.

Lai atvieglotu virsbūvju uzstādīšanas speciālistu darbu, šasijas rāmī iespējams ierīkot dažādas virsbūves stiprinājuma vietas. Kombinācijas iespējams pielāgot jebkurām vajadzībām vai virsbūvei.

Uzziniet vairāk par šasiju daudzpusību


Apkopes ikona

Bezapkopes priekšējie tilti.

Atbilstīgi plānotajai slodzei pieejams plašs bezapkopes priekšējo tiltu klāsts, to kravnesības lielumam variējot no 4 līdz 7,1 tonnai. Volvo FL četru riteņu piedziņas kravas automašīnas priekšējās dzenošās ass kravnesība ir 5,6 tonnas. 


Volvo FL, skats no sāna

Balstiekārtas izvēle.

Atbilstīgi tilta noslodzei gan priekšējiem, gan aizmugures tiltiem pieejamas dažādas balstiekārtas: pneimatiskā, lokšņu vai kombinēta balstiekārta.


Volvo FL riepu izmēri

Riteņu izmēri.

Volvo FL modelim pieejami trīs dažādi riteņu izmēri. Mazajām D5K dzinēja kravas automašīnām pieejami 17,5 vai 19,5 collu riteņi, bet smagākiem sešu cilindru D8K modeļiem tiek piedāvāti 19,5 vai 22,5 collu riteņi.


Volvo FL ielu tīrītājs

Gatavs ielu tīrīšanai.

Tagad iespējams jau rūpnīcā sagatavot Volvo FL šasiju ielu tīrītāja darbam. Lai atbrīvotu vietu vajadzīgajai virsbūvei, iespējams noņemt visus šasijai piestiprinātos elementus (pārvietot uz kabīnes aizmuguri un šasijas rāmja iekšpusi).

Skatiet visas specifikācijas


Ātra bremžu nostrāde

Ātra un droša bremžu darbība.

The Volvo FL has pneumatic brakes with lightweight discs at both front and rear. Elektroniskā pretbloķēšanas disku bremžu sistēma (EBS) nodrošina ātrāku un drošāku bremžu nostrādi, kā arī mazina bremžu nodilumu. Sistēmai ir tādas funkcijas kā bremžu pretbloķēšanas sistēma (ABS), diferenciāļa bloķēšana un dažādu bremžu sistēmu saskaņota izmantošana.


Elektroniski regulējama balstiekārta

Viegla, ātra iekraušana.

Elektroniski regulējamo balstiekārtu (ECS) var izmantot, lai ar slēdžiem mērierīču panelī vai vadības pulti regulētu pneimobalstiekārtas augstumu, šādi pielīdzinot to kraušanas rampas augstumam.