Jaunais Volvo FL

Mazs, viegls un jaudīgs. Nevainojams pilsētas satiksmē un piemērots arī ceļiem ārpus pilsētas.

Kravas automašīna 4 × 2 vai 4 × 4

D5K vai D8K (210–280 ZS)
Volvo FL vadīšana

Perfekts jaudas un veiktspējas apvienojums.

Veicot pārvadājumus pilsētā, Volvo FL paveiks uzticēto neatkarīgi no uzdevuma. Vienmēr laikā. Kravas automašīnas efektivitātes un uzticamības pamatā ir FL spēka pārvads – efektīvo Volvo dzinēju un labāko pieejamo pārnesumkārbu apvienojums, kas pielāgots, lai atbilstu jūsu vajadzībām.

Dzinēji:

  • D5K (210 vai 240 ZS)
  • D8K (250 vai 280 ZS)
Pārnesumkārbas:
  • I-Sync (6 pārnesumi)
  • Manuālā pārnesumkārba (6 vai 9 pārnesumi)
  • Automātiskā pārnesumkārba (6 pārnesumi)
Aizmugures tilti:
  • Trīs bezapkopes dzenošie tilti ar galveno pārvadu, un katra tilta maksimāla noslodze ir no 8,5 līdz 11,5 tonnām.
  • Galvenais pārvads (3 modeļi)
  • Rumbu reduktors (Volvo FL 4 x 4 modelim)
Skatiet pilnīgas spēka pārvada specifikācijas

 


Euro 6

Efektīvs degvielas patēriņš. Augsts griezes moments. Un atbilstība Euro 6.

Eiropas stingrie izplūdes gāzu standarti dīzeļdzinējiem ir noteikti piesārņojuma apjoma regulēšanai. Jaunākā versija, normatīvs Euro 6, salīdzinājumā ar iepriekšējo versiju Euro 5, nosaka ievērojamu emisiju apjoma samazinājumu, – atsevišķiem piesārņojuma veidiem līdz pat 75 %. Volvo Trucks atbildes risinājums ir selektīvās katalītiskās pārveidošanas (SCR) sistēmas uzlabošana, aprīkojot dzinēju ar ūdens dzesētu izplūdes gāzu recirkulācijas sistēmu (EGR). Abi Volvo FL modelim pieejamie dzinēji ir pedantiski plānoti un konstruēti tā, lai tie atbilstu Euro 6 standarta prasībām, vienlaikus nezaudējot jaudu vai griezes momentu un īpaši nepalielinot degvielas patēriņu. Abpusējs ieguvums. Gan autovadītājiem, gan apkārtējai videi.

Uzziniet vairāk par dzinējiem


D5K dzinējs

D5K vai D8K – uzticamas vērtības.

Abus Volvo FL dzinējus izstrādā un ražo uzņēmums Volvo. Abi dzinēji nodrošina ievērojamu jaudu un griezes momentu, kā arī atgāzu attīrīšanas sistēmu, kas atbilst visstingrākajiem standartiem. Turklāt dzinēji sniedz tādas papildiespējas kā slēgto kartera ventilācijas sistēmu, kas mazina eļļas noplūdi, un maināmas ģeometrijas turbokompresoru, kas ļauj mainīt dzinēja turbokompresora darbību atbilstoši apstākļiem.

Uzziniet vairāk par dzinēju efektivitāti


Apkopes ikona

Apkopes intervāls nav mainīts.

Normatīvs Euro 6 izvirza augstas prasības gan dzinējiem, gan servisa darbiniekiem. Taču stingrie izplūžu un izmešu ierobežojumi nemainīs Volvo FL apkopes intervālus (salīdzinot ar iepriekšējām prasībām). Normatīvam Euro 6 atbilstīgo Volvo FL dzinēju apkopes prasības nav mainījušās.


Volvo FL ar I-Sync

I-Sync. Īstais pārnesums īstajā brīdī.

Ar Volvo FL automātisko sešu pārnesumu I-Sync pārnesumkārbu (pieejama gan D5K gan D8K dzinējiem) jūs visu varēsiet paveikt vēl vieglāk. Ar I-Sync jūs varat pārslēgt pārnesumus, neizmantojot sajūga pedāli, – tas padarīs biežo apstāšanos un braukšanas sākšanu pilsētas satiksmē vieglāku par vieglu. Radīta piegādēm pilsētā, pielāgota jūsu ērtībām.

Uzziniet vairāk par I-Sync


Biodīzeļdegviela

Vēlaties sākt izmantot biodīzeļdegvielu?

Tagad iespējams izvēlēties D5K240 dzinēja modeli, kas jau rūpnīcā ir pielāgots tikai biodīzeļdegvielas (B100) izmantošanai, kā arī ir ieguvis Euro 6 sertifikātu. Tas sniedz jums iespēju samazināt ietekmi uz vidi un izmantot piedāvātās ekonomiskās priekšrocības vietās, kur strādājat.