Izmantojiet laiku savā labā

Jaunā Volvo FL tehniskie parametri apvienojumā ar jaunajiem D5 un D8 dzinējiem ir lieliski piemēroti braukšanai pa pilsētas centru vai piepilsētu, tāpēc nav grūti iekļauties termiņos un autovadītāji var ātri un efektīvi veikt piegādi un doties uz nākamo mērķi.

Volvo FL ir jauni, pilnībā Volvo konstruēti dzinēji. Šiem dzinējiem ir tāda pati koncepcija un izstrādes filozofija kā tiem, ko izmantojam mūsu lielākajās kravas automašīnās. Tiem ir plašāka un lēzenāka griezes momenta līkne un ātrāks jaudas palielinājums – pat tad, kad dzinējs darbojas ar zemiem apgriezieniem. Runājot par braukšanas parametriem, jaunajiem modeļiem ir ātrāks reakcijas laiks, lielāks vidējais ātrums un labāka vadāmība, tāpēc autovadītājiem ir vieglāk pielāgoties pilsētas vides prasībām.

Jaunais četrcilindru 12 tonnu Volvo FL piedāvā papildu 500 kg kravnesību, šādi palielinot darbības efektivitāti.
Papildu 500 kg kravnesība

Papildu 500 kg kravnesība

Izpētot pieprasījumu mūsu darbības valstīs, nokomplektējām jauno 12 tonnu Volvo FL automašīnu ar 4 cilindru dzinēju. Jaunā automašīna ir aprīkota ar nozarē jaudīgāko dzinēju (D5 ar 240 ZS), optimizētu I-Sync pārnesumkārbu, turklāt tā sver par 500 kg mazāk nekā līdzvērtīgs sešcilindru transportlīdzeklis. Visas šīs iezīmes dod lielisku iespēju klientiem, kas nodarbojas ar pārvadājumiem pilsētā, izbaudīt Volvo automašīnas priekšrocības iespaidīgā un kompaktā komplektācijā.

Plašāka un lēzenāka griezes momenta līkne un ātrāks jaudas palielinājums nodrošina ātrāku nostrādi un lielisku vadāmību.

Jaunajā Volvo izstrādāto dzinēju programmā ietilpst arī segmenta jaudīgākais dzinējs – D5 ar 240 ZS.
Volvo D5 dzinējs

Atbilstība Euro 6 bez kompromisiem

Jaunais Volvo FL pilnībā atbilst Euro 6 standarta prasībām, turklāt, salīdzinot ar atbilstīgiem Euro 5 modeļiem, degvielas patēriņš nav mainījies un apkopes intervālu nosacījumu prasības ir atvieglotas.

Jaunais Volvo FL ir pieejams ar optimizētu I-Sync pārnesumkārbu.
I-Sync pārnesumkārba
5
Efektivitāte