Atbilst tieši jūsu vajadzībām.

Mēs saprotam, ar cik dažādiem izaicinājumiem Jums jātiek galā, veicot pārvadājumus. Nav svarīgi, vai vēlaties piegādāt preces veikaliem un restorāniem vai izdomāt, kā optimālāk veikt atkritumu izvešanu, nodarboties ar nelieliem būvniecības darbiem vai pārvadāt šķidros naftas produktus, mēs vienmēr rūpēsimies par visām jūsu vajadzībām.

Sakot, ka jaunajam Volvo FL pieejamas tikpat daudzas konfigurācijas, cik ir uzdevumu, kas tām būs jāveic, mēs tikai nedaudz pārspīlētu. Tā ir taisnība, jo mūsu prioritāte ir nodrošināt Jums plašu virsbūvju un šasiju klāstu.

Izvēloties piemērotu šasiju, var efektīvāk veikt jebkuru pārvadājumu
 Piemērotākā šasija

Atbalstām jūs ikvienā posmā

Mēs vienmēr rūpējamies, lai tiktu īstenotas visas Jūsu uzņēmējdarbībai un pārvadājumu veikšanai nepieciešamās prasības – gan tad, kad pirmo reizi tiekamies ar Jums un vienojamies par Jūsu vajadzībām vispiemērotāko virsbūvi, gan tad, kad sazināmies ar virsbūvju ražotājiem un pārvaldām izgatavošanas procesu, gan arī tad, kad organizējam piegādi. Tā kā mums ir izveidojusies cieša sadarbība ar virsbūvju ražotājiem, izvēloties Volvo, visi šie posmi notiek bez liekām raizēm. Mēs varam nosūtīt ražotājiem detalizētus CAD rasējumus, kas palīdz viņiem strādāt efektīvāk un nodrošināt arī labāku kvalitāti, izveidojot tieši Jums piemērotu risinājumu – Jūsu nākamo kravas automašīnu.

Pateicoties neaprakstāmi plašajām virsbūvju uzstādīšanas iespējām un daudzpusībai, šī kravas automašīna ir gatava apliecināt savu efektivitāti.

Tā kā mums ir izveidojusies cieša sadarbība ar virsbūvju ražotājiem, mēs varam izstrādāt un izveidot tiešu Jūsu vajadzībām atbilstīgu šasiju.
Izturīgs un daudzpusīgs

Izturīgs un daudzpusīgs

Raugoties no tehniskā skatupunkta, varam minēt daudz iemeslu, kāpēc Volvo Trucks un jaunais Volvo FL ir tik daudzpusīgs. Izturīgās un stingrās šasijas ir plakanas, un tām ir taisnstūra forma, tāpēc virsbūves ražošanas process ir vienkāršāks. Turklāt jaunieviestais Volvo FL 12 tonnu modelis un tā papildu 500 kg kravnesības ļauj sasniegt jaunus darbības un kvalitātes standartus.

4
Daudzpusība