Jaunais Volvo FL

Mazs, viegls un jaudīgs. Nevainojams pilsētas satiksmē un piemērots arī ceļiem ārpus pilsētas.

Kravas automašīna 4 × 2 vai 4 × 4

D5K vai D8K (210–280 ZS)
Jaunais Volvo FL - mazs ir jaunais lielais!

Plašais četrcilindru dzinēja un pilnpiedziņas sniegto iespēju klāsts dažādo kompaktās un viegli vadāmās kravas automašīnas izmantošanas veidus. Ja vajadzīga automašīna, kas ir piemērota gan blīvai pilsētas satiksmei, gan grantētiem ceļiem, grūti iedomāties, ka kāda cita kravas automašīna varētu paveikt šo uzdevumu labāk par Volvo FL.


Jaunais Volvo FLKas tieši padara jauno Volvo FL piemērotu pārvadājumiem, ja pats esat gan kravas automašīnas īpašnieks, gan autovadītājs vai ja jums ir mazs uzņēmums? Varbūt pirmais iespaids? Šai automašīnai ir pilnīgi jauns priekšpuses dizains, kura izstrādē izmantotas arī iepriekšējo Volvo modeļu iezīmes. Jaunā modeļa klasiski kvalitatīvais dizains izskatās lieliski un rada labu iespaidu par jums un jūsu uzņēmumu.

Ideālais svars

Plašais konfigurāciju klāsts dāvā nebijušu iespēju pielāgot Volvo FL vajadzīgajām masas, kravnesības un veiktspējas prasībām. Lai iegūtu kravas automašīnu, kas ir par 200–500 kg vieglāka nekā vidējais sešcilindru dzinēja transportlīdzeklis, izmantojiet četrcilindru D5K dzinēju. Tagad tas pieejams transportlīdzekļiem, kuru pilna masa ir, sākot no 10 tonnām.

Jaunā sēdekļu konstrukcija uzlabo drošību.
Volvo FL autovadītāja sēdeklis

Jūsu drošā zona

Jaunā Volvo FL salons ir viena no drošākajām vietām visā kravas automašīnu industrijā. Pateicoties atzinību guvušajai Volvo drošajai kabīnei un jaunajai sēdekļa izstrādes programmai, tagad autovadītājs var justies drošāk kā jebkad. Jaunajam modelim ir ļoti ergonomiska kabīne un pārdomāts interjera dizains, tāpēc tagad ir daudz vieglāk nodrošināt lielisku darba dienu un ražīgu maiņu.

Jauns priekšējā paneļa dizains, kas ietver arī LED dienas gaitas gaismas
LED dienas gaitas gaismas

Efektivitāte kustībā

Jaunajam Volvo FL modelim pieejama ne tikai jauna dzinēju programma, to var nokomplektēt arī ar manuālo vai automātisko pārnesumkārbu vai automātisko I-Sync pārnesumkārbu. Protams, šī kravas automašīna atbilst arī visām Euro 6 standarta prasībām, bet degvielas patēriņš nav pieaudzis un tehniskās apskates nav jāveic biežāk. Izmantojot jauno, mazo Volvo FL kravas automašīnu, kurai ir lielas darba spējas, ir daudz vieglāk veikt pārvadājumus pilsētā, atkritumu savākšanu un daudzus citus sarežģītus uzdevumus.

2
Kopsavilkums