Jaunais Volvo FL.
Mazs ir jaunais lielais.

Automašīnas jaunais modelis ir kompakts, viegli manevrējams, tagad sver 12 tonnas un pieejams komplektācijā ar pirmšķirīgu, jaunu 4 cilindru dzinēju. Runājot par efektīvu piegāžu nodrošināšanu pilsētas centrā, grūti iedomāties, ka kāda kravas automašīna varētu paveikt šo uzdevumu labāk par Volvo FL.


Jaunais Volvo FLKas tieši padara jauno Volvo FL par ideāli piemērotu piegādēm, ja pats esat gan kravas automašīnas īpašnieks, gan autovadītājs vai ja jums pieder mazs uzņēmums? Varbūt pirmais iespaids? Šai automašīnai ir pilnīgi jauns priekšpuses dizains, kura izstrādē izmantotas arī iepriekšējo Volvo modeļu iezīmes. Jaunā modeļa klasiski kvalitatīvais dizains izskatās lieliski un rada labu iespaidu par jums un jūsu uzņēmumu.

Mazāka masa, labāks sniegums

Aplūkojiet tehniskos datus un jūs uzzināsiet par jaunu dzinēju programmu un jaunu 12 tonnu modeli, kas ir par veseliem 500 kg vieglāks nekā līdzvērtīgs 6 cilindru transportlīdzeklis. Tāpēc tagad šī automašīna pieejama 12–18 tonnu komplektācijā, turklāt ir sasniegta vēl lielāka kravnesība un daudzfunkcionalitāte.

Jaunā sēdekļu konstrukcija uzlabo drošību.
Volvo FL autovadītāja sēdeklis

Jūsu drošā zona

Jaunā Volvo FL salons ir viena no drošākajām vietām visā kravas automašīnu industrijā. Pateicoties atzinību guvušajai Volvo drošajai kabīnei un jaunajai sēdekļa izstrādes programmai, tagad autovadītājs var justies drošāk kā jebkad. Jaunajam modelim ir ļoti ergonomiska kabīne un pārdomāts interjera dizains, tāpēc tagad ir daudz vieglāk nodrošināt lielisku darba dienu un ražīgu maiņu.

Jauns priekšējā paneļa dizains, kas ietver arī LED dienas gaitas gaismas
LED dienas gaitas gaismas

Efektivitāte kustībā

Jaunajam 12 tonnu Volvo FL modelim pieejama ne tikai jauna dzinēju programma, to var nokomplektēt arī ar manuālo vai automātisko I-Sync vai Allison pārnesumkārbu. Protams, šī kravas automašīna atbilst arī visām Euro 6 standarta prasībām, bet degvielas patēriņš nav pieaudzis un tehniskās apskates nav jāveic biežāk. Izmantojot jauno, mazo Volvo FL kravas automašīnu, kurai ir lielas darba spējas, ir daudz vieglāk veikt piegādes pārvadājumus pilsētā, atkritumu savākšanu un daudzus citus sarežģītus uzdevumus.

2
Kopsavilkums