Volvo FM

Daudzfunkcionālā, profesionālā automašīna ar izcilu vadāmību un zemām ekspluatācijas izmaksām.

4×2, 6×2, 6×4, 8×2, 8×4 vai 10×4

D11 vai D13 (no 330 līdz 500 Zs)

Jaunais Volvo FM uz ceļa

I-Shift - aizmirstiet pārnesumkārbu. Vienkārši brauciet!

I-Shift vadības svira

Mazāk jādomā un ļauj atpūtināt kreiso kāju

Ar I-Shift automašīnas vadīšana ir īsta bauda. Tā kā nav sajūga pedāļa, vairāk uzmanības iespējams veltīt pārējiem diviem pedāļiem. I-Shift izmanto tajā iestrādātos resursus, lai vienmēr ātri un automātiski izvēlētos visatbilstošāko pārnesumu. Vadības programma nodrošina tik precīzu pārslēgšanos, kādu nespēj panākt pat visprasmīgākais autovadītājs. Taču, ja jūs vēlaties aktīvāk iesaistīties autovadīšanā, tas ir iespējams. Vadības svirā iestrādātie taustiņi ļauj jums pārslēgt pārnesumus arī manuāli.

Ietaupiet degvielu ar I-Shift

Ļaujiet I-Shift ietaupīt degvielu un samazināt izdevumus

I-Shift ir izstrādāta, lai ietaupītu degvielu. Pirmkārt, tai ir mazi iekšējie enerģijas zudumi, – ievērojami mazāki nekā manuālajās pārnesumkārbās. Bet būtiskākās priekšrocības nodrošina elektronika. Izvēloties ekonomisko darba režīmu, pārnesumi tiek pārslēgti tā, lai nodrošinātu dzinēja darbību ar tādiem apgriezieniem, kad degmaisījums sadeg visefektīvāk.

Un tad vēl ir arī I-Roll funkcija. Tā ir unikāla funkcija, kura tiek izmantota, braucot lejup pa ceļa nogāzi. Tad dzinējs automātiski tiek atvienots no transmisijas un kustības nodrošināšanai tiek izmantota kravas automašīnas inerce, nevis degviela. Rezultāts? Par līdz 2% mazāks degvielas patēriņš. Vai vēl nav gana? Pievienojiet I-See.

Uzziniet vairāk par I-See.

I-Shift paneļa pogas

Negaidīta iespēja-
I-Shift bez vadības sviras

Ja braucot esat pieradis izmantot I-Shift, noteikti būsit pamanījis, kas vadības svira pārāk bieži netiek izmantota. Tāpēc jaunais Volvo FM piedāvā pilnībā aizstāt vadības sviru ar četriem slēdžiem vadības panelī (slēdži, protams, joprojām būs ērti aizsniedzami). Nedaudz atbrīvojot telpu kabīnē, pa to kļūst ērtāk pārvietoties.

I-Shift pielietojumam īpaši smagos apstākļos.

Pastiprinātā I-Shift. Darbam īpaši smagos apstākļos.

Ja braucat īpaši sarežģītos apstākļos, Jūs spēsiet novērtēt pastiprināto I-Shift. Tā ir izstrādāta īpaši tādiem apstākļiem, kad nepieciešams bieži braukt augšup vai lejup slīpumos, kas pārsniedz 10%, vai arī ļoti nelīdzenā apvidū. Ļoti vienkārši: nekad iepriekš nav bijis tik maz iemeslu, lai samierinātos ar manuālo pārnesumkārbu.

I-Shift darbības princips

Darbības princips

Tas var likties dīvaini. Mūsdienīgo transmisiju flagmaņa I-Shift kārbas korpusa iekšienē paslēpta vecmodīga mehāniskā pārnesumkārba bez sinhronizatoriem. (Bet tas nodrošina nelielus izmērus un mazus iekšējos zudumus.) Protams, I-Shift ir daudz būtiskākas iezīmes par šo. Visas priekšrocības nodrošina augstvērtīgais elektroniskais vadības bloks. Tas ir atbildīgs par pneimosistēmas vadību, ar kuras starpniecību tiek darbināts sajūgs un pārslēgšanas mehānisms. Nepārtraukti saņemot informāciju par transportlīdzekļa ātrumu, paātrinājumu, svaru, ceļa kategoriju, nepieciešamo griezes momentu un citiem parametriem, tas ar izcilu precizitāti nosaka visatbilstošāko pārnesumu. Tā nepārtraukti sazinās ar dzinēja vadības bloku, kurš savukārt maina apgriezienus un dzinēja bremzes efektivitāti, lai nodrošinātu ātru un laidenu pārnesumu pārslēgšanu.

I-Shift rinda, Volvo FM

Tips Augstākais pārnesums Dzinēja griezes moments Tilta/dubulttilta noslodze (tonnas)
AT2412E Tiešais 2400 Nm 44 t
AT2612E Tiešais 2600 Nm 60 t
ATO2612E Paaugstinātais 2600 Nm 60 t


Kāda I-Shift pārnesumkārba Jums ir nepieciešama?

Programmatūra ļauj pielāgot I-Shift kārbas darbību atbilstoši pārvadājumu apstākļiem


I-Shift programmatūra – piegāde un būvniecība I-Shift programmatūra – tālie reisi un degvielas ekonomija
Piegāde un būvniecība

Pielāgo pārnesumkārbas darbību piegādes un būvniecības operāciju īpatnībām. Tajā iekļautas funkcijas, kuras autovadītājam atvieglo kustības sākšanu un manevrēšanu ierobežotās platībās.


Tālie reisi un degvielas ekonomija

Iekļautas inteliģentas funkcijas, kas samazina degvielas patēriņu. Tas šo programmas paketi padara īpaši piemērotu tālo pārvadājumu automašīnām.


I-Shift programmatūra – tālie reisi un degvielas ekonomija ar I-See I-Shift programmatūra – smagsvara pārvadājumi
Tālie reisi un degvielas ekonomija ar I-See

Paredz I-See un arī I-Cruise funkciju pievienošanu tālo reisu un degvielas ekonomijas paketei, tādā veidā vēl vairāk samazinot degvielas patēriņu.

Skatīt pilnu paketes saturu

Lielas kravnesības pārvadājumi

Optimizē I-Shift darbību smagsvara transportlīdzekļiem (> 85 tonnas).

     

Lielas kravnesības pārvadājumi ar I-See

   
Lielas kravnesības pārvadājumi ar I-See     
Pievieno I-See, ietverot arī I-Cruise funkcijas, lielās kravnesības pārvadājumu paketei, tādā veidā vēl vairāk samazinot degvielas patēriņu.